Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek |

00 g 00 m 00 s

Kabura Strike Systems do pistoletów CZ P-07/P-09 - czarna

Ocena:
100% of 100
Produkt archiwalny
Zadzwoń do nas - doradzimy podobny towar! +48 713474749
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 12
  • Warto dokupić

Wykonana z trwałego i wytrzymałego polimeru kabura z płetwą mocującą przeznaczona do pistoletów CZ P-09 oraz CZ P-07. Konstrukcja kabury cechuje się lekkością oraz solidnością. Kabura wyposażona jest w system rotacji, dzięki któremu istnieje możliwość zmiany kąta położenia pistoletu w zakresie 360 stopni.

Blokada z dźwignią zabezpiecza przenoszony pistolet przed wypadnięciem. Zastosowany materiał zapobiega porysowaniu powierzchni pistoletu w czasie wkładania i wyciągania go z kabury.

Kaburę mocuje się do pasów o maksymalnej szerokości 42 mm za pomocą wyprofilowanej płetwy. Gumowa powłoka na jej tylnej części zwiększa stabilność mocowania.

Dane techniczne
Kolor: czarny
Przeznaczenie: repliki pistoletów CZ P-09 oraz CZ P-07
Mocowanie: płetwa
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: czarny
Producent: Action Sport Games, Dania

Action Sport Games


Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Action Sport Games w Polsce.


Action Sport Games (ASG) to renomowany producent sprzętu airsoftowego i wiatrówek, który od 1998 roku wyznacza standardy w branży. Firma zaczynała jako europejski dystrybutor, by z czasem stać się globalnym liderem, oferującym licencjonowane repliki od marek takich jak Armalite, CZ, B&T czy Accuracy International. Flagowy model CZ Scorpion EVO zdobył status klasyka wśród replik AEG, a precyzyjne kulki BB ASG są cenione przez graczy na całym świecie. Obecnie firma działa w ponad 60 krajach, dostarczając rozwiązania zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Marka angażuje się w rozwój społeczności airsoftowej, wspierając różnego rodzaju wydarzenia i turnieje.

Więcej informacji
EAN 5707843082099
Kod producenta 19513
Producent Action Sport Games
Ocena:
100
5/5
Opinie: 12
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj