Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

AdventureMenu

Schowaj Czytaj więcej
AdventureMenu to powstała w 2011 roku czeska firma, produkująca innowacyjne, sterylizowane dania gotowe dla miłośników wszelkiej aktywności outdoorowej: turystów, podróżników, alpinistów, żeglarzy, uczestników rajdów, rowerzystów itd., pragnących prawdziwego, wartościowego jedzenia, które można przygotować w kilka minut. Posiłki AdventureMenu nie są liofilizatami, zatem nie dodaje się do nich wody.

Wszystkie dania są przygotowywane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości (w ofercie jest nawet dziczyzna!). Dzięki unikalnej, opatentowanej technologii produkty AdventureMenu to jedyna na świecie żywność sterylizowana bez żądnych środków chemicznych i konserwantów!
Posiłki zachowują świeżość i wyjątkowy smak przez 3 lata, przez co idealnie nadają się na wielotygodniowe, a nawet wielomiesięczne wyprawy w dowolny zakątek świata. Tym bardziej, że można je przechowywać w niezwykle szerokim zakresie temperatur, bo od 1 do aż 30°C!
 
Posiłki AdventureMenu można podgrzać na trzy sposoby:
- zanurzając całą, zamkniętą paczkę w gorącej wodzie na 10 minut,
- podgrzewając jedzenie na patelni przez około 2-3 minuty,
- używając wyjątkowego systemu SELF-HEATING™ (samopodgrzewacza).

SELF-HEATING™ to stworzony przez AdventureMenu system termiczny do podgrzewania żywności bez żadnej kuchenki i naczyń do temperatury 98°C! Wystarczy włożyć całe zamknięte opakowanie jedzenia do samopodgrzewacza, dodać 40 ml wody i zaczekać 12 minut. Danie jest gorące i gotowe do spożycia! Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu gorący posiłek można zjeść dosłownie wszędzie (w ścianie, na łódce, nawet w korku w samochodzie!) bez konieczności zabierania ze sobą całej "kuchni", i w każdych warunkach pogodowych, przy których tradycyjne gotowanie nie byłoby możliwe (ulewny deszcz, śnieżyca, huraganowy wiatr).

Innowacyjność, jakość oraz zalety gotowych posiłków AdventureMenu i systemu SELF-HEATING™ zostały docenione przez branżę outdoorową praktycznie natychmiast po powstaniu firmy. Z żywności czeskiego producenta korzystali między innymi Jiri Vondrak w trakcie wygranego przez siebie wieloetapowego wyścigu psich zaprzęgów "La Grande dyssée Savoie Mont Blanc" i Míla Janáček (Czech Subaru OffROAD Team) w trakcie Rajdu Dakar. AdventureMenu jest również oficjalną żywnością Rajdu Budapest-Bamako. 
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49