Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Bluzy Under Armour

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Termoaktywne bluzy Under Armour to ciekawe fasony i najwyższa jakość materiału. W naszej ofercie dostępne są termoaktywne bluzy z kapturem UA, ale również modele bez kaptura wkładane przez głowę lub zapinane na zamek. Idealne dla uprawiających sporty poza domem czy salą treningową. Doskonale zachowują właściwości oddychające i adaptują się do warunków pogodowych podczas jazdy na rowerze lub też biegania. W wielu modelach zostało umieszczone odblaskowe logo producenta, co zapewnia lepszą widoczność po zmroku.

Bluzy termoaktywne Under Armour świetnie sprawdzają się jaka druga warstwa ubioru w teren. Oddychający materiał sprawnie odprowadza wilgoć, a elastyczność włókien zapewnia wysoki komfort noszenia. To wszystko sprawia, że bluzy termoaktywne Under Armour warto wykorzystywać w trakcie treningów na świeżym powietrzu oraz podczas innych intensywnych aktywności. W zależności od modelu, krój bluzy może być dopasowany lub trochę luźniejszy. Częstym dodatkiem jest kaptur, który pozwala zabezpieczyć głowę np. przed powiewami chłodnego wiatru.

W sprzedaży posiadamy bluzy termoaktywne Under Armour zakładane przez głowę i rozpinane. Modele wyposażone w zamek pozwalają lepiej kontrolować przepływ powietrza pod warstwami odzieży oraz są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Dla osób, które natomiast preferują bluzy o innej konstrukcji, w ofercie posiadamy także modele bez zamka. Wybrane bluzy termoaktywne Under Armour pokryto powłoką hydrofobową, dzięki czemu tkanina odpycha wodę i może być używana w warunkach zwiększonej wilgotności, bez potrzeby zakładania kolejnych warstw odzieży.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49