Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże składane Mantis

Schowaj Czytaj więcej

Noże składane Mantis to kompaktowe modele, które można swobodnie nosić w kieszeni, nerce czy w panelu Noże składane Mantis to kompaktowe modele, które można swobodnie nosić w kieszeni, nerce czy w panelu administracyjnym. Dzięki temu są zawsze pod ręką i świetnie się nadają jako noże do EDC (Every Day Carry). Niektóre modele mają także klips, umożliwiający doczepienie noża np. do krawędzi kieszeni. Noże skonstruowano w taki sposób, aby ich składanie i rozkładanie było szybkie oraz bezpieczne. Popularnym rozwiązaniem jest otwór w głowni, który umożliwia otwarcie ostrza za pomocą kciuka.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

    Noże składane Mantis zostały oczywiście zabezpieczone przed przypadkowym zamknięciem. W tym celu użyta została popularna blokada liner lock. Bezpieczeństwo użytkowania noża zwiększa również specyficzny kształt rękojeści, który zapobiega osunięciu się dłoni na ostrze.

    Okładziny rękojeści produkowane są z solidnych materiałów, w tym laminatu G10, który jest tworzywem o antypoślizgowej fakturze. G10 charakteryzuje także trwałość oraz brak wymogu konserwacji. Głownie stosowane w nożach składanych Mantis produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49