Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże United Cutlery z głownią stałą

Schowaj Czytaj więcej

Na naszej stronie internetowej Militaria.pl oferujemy Wam wybór noży United Cutlery z głownią stałą. Profesjonalny nóż jest jednym z przydatnych elementów podczas wypraw do lasu czy też podczas polowania. Przyda się także w trakcie wypraw w góry, w czasie biwakowania oraz w sytuacjach życia codziennego.  Aby mieć pewność nabycia solidnego i wytrzymałego narzędzia, warto postawić na renomowaną firmę, jaką jest United Cutlery.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

    Noże United Cutlery z głownią stałą wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zarówno jeśli chodzi o materiał użyty do głowni, jak i rękojeści. Przekłada się to na wysoki komfort operowania nożem, zapewniając niezawodność i bardzo dobre właściwości tnące. W wybranych nożach United Cutlery z głownią stałą wykorzystano konstrukcję full-tang. W nożach tego typu trzpień klingi przechodzi przez całą rękojeść, gwarantując maksymalną wytrzymałość i solidność, nawet podczas prowadzenia bardziej zaawansowanych prac. Wykorzystanie wysokowęglowej, pokrytej czarną proszkową powłoką stali 1095 do produkcji głowni noża zabezpieczy go przed wilgocią. Stal tego typu jest wytrzymała, odporna na wykruszenia i stosunkowo odporna na ścieranie. Noże z głownią stałą United Cutlery posiadają ergonomicznie wyprofilowane okładziny z nylonu zbrojonego włóknem szklanym, zapewniając użytkownikowi pewny chwyt. W zestawie z każdym nożem z głownią stałą United Cutlery otrzymacie także pochewkę, w której bezpiecznie przechowacie swoje narzędzie. Można ją zamontować do paska lub innych systemów mocowań, umożliwiając szybki dostęp do noża. Wybrane modele posiadają także otwór przy końcu rękojeści, który służy do przeplecenia kawałka sznurka, aby nóż lepiej leżał w dłoni.

    Przy wyborze noża z głownią stałą United Cutlery warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami produktu oraz danymi technicznymi. Na naszej stronie znajdziecie także niezbędne akcesoria do ostrzenia oraz konserwacji noży. Dzięki nim przedłużysz żywotność swojego narzędzia i utrzymasz niezbędną ostrość. Więcej informacji na temat noży znajdziecie w dziale porady na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tam obszerne poradniki dla początkujących, a także poznacie zasady obchodzenia się z nożem. Dowiecie się więcej o stalach i ich właściwościach, podstawowych profilach głowni, rodzajach szlifów oraz materiałach stosowanych do produkcji rękojeści. Poznacie też najczęściej stosowane blokady w nożach składanych oraz zaczerpniecie wiedzy na temat ostrzenia.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49