Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Dowiedz się więcej
Wkłady hydracyjne
Wszelkiego rodzaju filtrowanie jest przydatne głównie wtedy, gdy zabraknie przygotowanej wcześniej wody lub gdy nie zdecydowałeś się zabierać jej wcale, np. ze względu na ograniczone miejsce. Jeśli jednak podróżujesz zazwyczaj w cywilizowane tereny z łatwym dostępem do wody pitnej i możesz pomieścić coś jeszcze w plecaku, pomyśl nad wyposażeniem się we wkład hydracyjny wraz z całym zestawem. Jest to duży pojemnik na wodę, który wkładasz do plecaka turystycznego lub specjalnego pokrowca. Wkład składa się z pojemnika i rurki, z której możesz się napić bez wyjmowania butelki z plecaka i zatrzymywania się.
Jeśli lubisz dłuższe wędrówki i Twój plecak jest wyposażony w kieszeń na taki wkład, może się to okazać najlepsze rozwiązanie. Możesz wykorzystać taki wkład również w innym sposób. Jeśli biegasz lub jeździsz na rowerze i nie potrzebujesz mieć ze sobą nic innego, jak woda, to z pomocą przychodzi pokrowiec na wkład w formie plecaka, w którym zmieścisz kilkulitrowy wkład z wodą oraz drobne akcesoria jak telefon czy portflel.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Militaria.pl oraz wybrania dla siebie najlepszego sposobu na filtrowanie wody w terenie lub przenoszenie już gotowej wody pitnej w większych pojemnościach niż butelka 1-litrowa.