MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TickLess Pet Mini - dla zwierząt - Black

Ocena:
100% of 100
Producent: Tickless
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: Gratis
219,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Zamów teraz i odbierz paczkę od kuriera DHL w poniedziałek!

Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup i zbierz 21 punktów = 10,50 zł zniżki na następne zakupy.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 1
  • Warto dokupić
219,00 zł

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TickLess to niewielkie, poręczne urządzenie, które emituje niesłyszalne dla ludzi i zwierząt domowych ultradźwięki o częstotliwości 40 kHz, dzięki czemu skutecznie odstrasza kleszcze. Ultradźwięki zakłócają zdolność orientacji i namierzania żywiciela poprzez blokowanie receptorów zmysłowych kleszczy. Powoduje to, że nie są one w stanie odróżnić potencjalnej ofiary od otoczenia.

Odstraszacz doskonale sprawdzi się podczas spacerów, wycieczek do lasu, spędzania czasu na działce, wędkowania, campingu, wypraw bushcraftowych i wszystkich innych aktywności na łonie natury, kiedy jest się narażonym na ukąszenia kleszczy. 

Kleszcze używają narządu Hallera znajdującego się na stopie pierwszego odnóża do identyfikacji potencjalnej ofiary. Ultradźwięki wysyłane z odstraszacza skutecznie blokują odbieranie przez kleszcze bodźców z tego narządu zmysłowego. Zasięg urządzenia to około 2,5 metra, co zapewnia skuteczną ochronę. Urządzenie TickLess Pet Mini należy przypiąć do obroży zwierzęcia, aby zapewnić swobodne rozchodzenie się fal ultradźwiękowych.

Kleszcze są nosicielami groźnych chorób, takich jak borelioza i kleszczowe zapalenie mózgu. Używając ultradźwiękowego odstraszacza kleszczy TickLess, minimalizuje się ryzyko ukąszenia, a co za tym idzie zakażenia i poważnej choroby. 

Odstraszacz jest całkowicie nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, nie wydziela żadnych substancji chemicznych i jest wygodny w użyciu. Przed pierwszym użyciem należy naładować akumulator (Li-Ion, micro USB), a następnie dłużej przytrzymać przycisk. Cztery mignięcia diody informują, że TickLess został włączony i pracuje. Kolor czerwony oznacza, że poziom naładowania akumulatora wynosi poniżej 30%. Urządzenie można wyłączyć trzykrotnym, szybkim naciśnięciem przycisku, o czym informuje podwójne mignięcie diody. Czas działania to 7-14 dni na w pełni naładowanym akumulatorze.

Urządzenie wyposażono w funkcję nocnej lokalizacji (szybko migająca dioda) włączaną/wyłączaną przez dłuższe przytrzymanie przycisku.

TickLess jest całkowicie nieszkodliwy dla kobiet w ciąży, małych dzieci, osób z rozrusznikiem serca, osób starszych oraz zwierząt, co czyni go doskonałą alternatywą dla repelentów chemicznych, które mogą powodować w niektórych przypadkach reakcje alergiczne.

Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i jest odporny na wilgoć zgodnie z normą IP13, należy jednak unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. 

UWAGA! Nawet w przypadku sprawnego i prawidłowo użytkowanego odstraszacza kleszcz może przypadkowo znaleźć się na powierzchni sierści lub skóry, jednak sygnał emitowany przez urządzenie nadal będzie minimalizować ryzyko przejścia kleszcza do fazy wkłucia.

Dane techniczne
Zasilanie: zainstalowany w urządzeniu akumulator Li-Ion micro USB
Czas działania: 7-14 dni po naładowaniu, ok. 300 cykli
Zasięg: 2,5 m

Kolor: Black
Producent: TickLess, Węgry

Więcej informacji
EAN 5999566450266
Kod producenta M01BL
Ocena:
100
5/5
Opinie: 1
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49