Глушник ASG Specna Arms Covert Tactical Bacon 40 x 320 мм - Black
Чорний глушник довжиною 320 мм, виготовлений з високою точністю з легкого та міцного алюмінію PA6 за допомогою верстатів з ЧПУ. Модель оснащена двостороннім різьбленням 14 мм. Забезпечує відмінні шумоізоляційні властивості та додатково сприяє стабілізації траєкторії польоту вистрілених куль.
Ключові характеристики
- призначений для реплік ASG
- правостороннє та лівостороннє різьблення 14 мм
- виготовлений з алюмінію PA6
- загальна довжина 320 мм
- вага 180 г
Militaria.pl є дилером преміум бренду Specna Arms.
Specna Arms - це бренд, що спеціалізується на виробництві реплік ASG, який цінується за надійність виготовлення та вигідне співвідношення ціни та якості. Пропоновані моделі відрізняються реалістичним зовнішнім виглядом і високою міцністю. В асортименті представлені різноманітні серії - від легких моделей CORE™ для початківців, через просунуті EDGE™ з металевими корпусами і ліцензованими маркуваннями, до топових реплік PRIME™ з безщітковими двигунами і сучасною електронікою. Бренд співпрацює з відомими компаніями, такими як Rock River Arms та Daniel Defense. Specna Arms користується визнанням як серед початківців, так і серед досвідчених гравців в страйкбол.
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Тип кріплення | Різьблення 14 мм CW |
| Хронограф | Ні |
| Прожектор | Ні |
| Загальна довжина | 320 мм |
| Вага | 180 г |
| Діаметр | 40 мм |
| Додаткові аксесуари в комплекті | Ні |
| EAN | 5902543992970 |
| Код виробника | SPE-09-035752 |
| Виробник | Specna Arms |
| EAN |