Намет 3-місний Husky Bird 3 - Classic Green
Намет 3-місний, який завдяки застосуванню легких матеріалів є гарним вибором для туристів, які хочуть зменшити вагу свого рюкзака до мінімуму. Завдяки застосованим матеріалам, він добре підійде для різних умов, забезпечуючи комфорт та захист.
Міцна конструкція
Зовнішню частину виконано з поліестеру 185T, який відрізняється легкістю, стійкістю до розривів і несприятливих погодних умов. Покриття тенту поліуретановим шаром забезпечує водонепроникність на рівні 3 000 мм/м2 водяного стовпа. Матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання, зберігаючи свої кольори та структуру навіть при довготривалому використанні.
Внутрішню частину виготовлено з нейлону 190T, що характеризується стійкістю до механічних пошкоджень, еластичністю та термоізоляційними властивостями. Підлогу виконано з поліетилену, покритого поліуретановим шаром, який запобігає проникненню води всередину. Відповідну циркуляцію повітря забезпечує вентиляційний отвір, розташований під стелею, що запобігає конденсації вологи та забезпечує комфортні умови для сну.
Каркас намету виготовлено зі скловолокна, покритого ламінатом.
Компоненти комплекту
- намет
- набір кілочків
- ремкомплект
- компресійний мішок
Ключові характеристики
- 3-місний намет
- виготовлений з легких матеріалів
- водонепроникність на рівні 3 000 мм/м2
- стійкий до ультрафіолету матеріал
- поліуретанове покриття
- вентиляційний отвір
- москітна сітка
- компресійний мішок
- ремкомплект
| Вага | 3,6 кг |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 185 × 300 × 125 см |
| Розміри в складеному вигляді | 45 x 15 см |
| Вентиляція | Так |
| Кількість осіб | 3 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Ні |
| Матеріал спальні | Нейлон 190T |
| Матеріал підлоги | поліетилен |
| Кількість входів | 1 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Купольний (igloo) |
| Вікно | Ні |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Вуглецеве волокно |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| УФ-захист | Так |
| Кілочки в наборі | Сталеві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 3000 мм/м2 |
| EAN | 8592287072273 |
| Код виробника | HY-1H0-7720 |
| Виробник | Husky |
| EAN |