Зручний бінокль, якраз для кемпінгу чи туристичних поїздок. Оптична якість, можливо, не ідеальна, але за ці гроші — цілком нормально. Рекомендую для аматорського використання.
Компактний бінокль з фіксованим збільшенням 8x і діаметром об'єктива 21 мм.
Конструкція бінокля базується на призмовій системі типу Roof, в якій об'єктивні лінзи суміщені з об'єктивними лінзами прицілу. Всі оптичні елементи бінокля розміщені в міцних, високоякісних пластикових трубках з гумовим покриттям, які з'єднані між собою перемичкою. Трубки з'єднані шарнірно, що дозволяє скласти бінокль до дуже компактних розмірів. Завдяки цьому прилад можна носити в кишені, невеликій сумці або рюкзаку.
Значним покращенням у користуванні біноклем є використання системи центрального фокусування, тобто керування фокусуванням зображення в обох окулярах прицілу за допомогою однієї ручки.
Бінокль поставляється в комплекті з невеликим чохлом для кріплення на пояс.
Технічні характеристики
Колір: чорний
Збільшення: 8x
Діаметр об'єктива 21 мм
Поле зору 126 м/1000 м
Діаметр вихідної зіниці: 2,6 мм
Відступ від очей: 7 мм
Призмова система: Roof
Вага: 151 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Збільшення (х) | 8 |
|---|---|
| Діаметр об'єктива (мм) | 21 |
| Мінімальний фокус | 5 м |
| Відстань від ока | 7 мм |
| Чохол / футляр / сумка в наборі | Чохол |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Вихідна зіниця | 2,6 мм |
| Система | Даховий |
| Поле зору (м /100 м) | 126 м/ 1000 м |
| Основний колір | Camo |
| Застосування бінокля | Загального використання |
| Водонепроникність бінокля | Ні |
| Довжина | 10 см |
| Вага | 151 г |
| EAN | 4046872185205 |
| Код виробника | 15701020 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 6
-
-
Супер обладнання за таку ціну. Після короткого тесту ввечері під зоряним небом я міг спостерігати через нього Місяць і бачити його кратери. Я такого не очікував. Вдень працюватиме ще краще.
-
Гарний, бюджетний бінокль для невибагливих користувачів. Ідеально підходить для початку знайомства. Параметри відповідають опису на сайті. Якість відповідає ціні. Особисто рекомендую.
-
Мені потрібен був маленький і легкий бінокль. І дійсно, ці дві властивості оцінюю на 5*. Звісно, не очікував чогось надзвичайного, але цей бінокль дуже добре наближає, скло яскраве, як для такої малої діаметри. Хроматична аберація прийнятна. Нагадую — мова йде про бінокль за 76 злотих. Для мене це чудовий продукт для гірських походів. Рекомендую.
-
Бінокль був куплений більше як іграшка для сина, але виявився досить розумним і корисним пристроєм, враховуючи компактний розмір і низьку ціну.
-
Це мій перший бінокль, тож особливого порівняння не маю, але він здається дуже добрим. Скло чисте, не спотворює, добре наближає, якість виконання справді хороша, а якщо враховувати ціну — то взагалі чудова. Вважаю, що це гарна покупка.
Немає відгуків