Цей ніж вже давно є у моїй колекції, і хоча це не оригінальний ніж USMC, компанія Mil-Tec доклала великих зусиль у плані дизайну. Використана шкіра виглядає дуже красиво і приємно пахне. З мінусів: на жаль, хвостовик дуже вузький, а лезо не ідеально відтворює оригінал. Незважаючи на ці недоліки, за свою ціну ніж є дуже гарним доповненням до колекції.
Класичний бойовий ніж на основі американського військового ножа Ka-Bar 1217 USMC, розробленого для армії США під час Другої світової війни. Відмінно працює як в цивільному, так і у військовому застосуванні. Він заслужив прізвисько культового ножа завдяки великій універсальності застосування і правильно підібраним матеріалам.
.
Конструкція ножа з клинком "Clip-Point" виготовлена з міцної та стійкої до спрацьовування нержавіючої сталі марки "440". Головка покрита матовим чорним покриттям для захисту від корозії та відблисків. На клинку також є бусина - неглибоке і широке заглиблення, яке збільшує жорсткість клинка і зменшує його вагу.
Правильно сформована рукоять з обох сторін запобігає ковзанню руки по клинку. Ергономічна форма рукоятки обтягнута неслизькою бичачою шкірою, що підвищує впевненість хвата і забезпечує належний комфорт.
Призначення:
Призначення:
Призначення:
Сталевий затвор в тильній частині може використовуватися як польовий молоток або електрошокер, а також як склобій.
Використовувати його можна в якості польового молотка або електрошокера.
Ніж комплектується міцним шкіряним чохлом з пряжкою, який можна прикріпити до ременя з максимальною шириною 5 см.
Технічні дані
Довжина леза: 175 мм
Товщина клинка: 3,5 мм
Нержавіюча сталь: 440
Рукоятка: шкіра
Загальна довжина: 305 мм
Вага: 300 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
.
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 175 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Сталь леза | 440 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Шкіра |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 305 г |
| EAN | 4046872183485 |
| Код виробника | 15367000 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 18
-
-
Ніж середній. Ручка ножа зроблена недбало, у деяких місцях є вади, намазана якимось лаком, а місцями шліфована неакуратно. Хоча дефекти виконання руків’я не кидаються одразу в очі, проте їх чимало. Нижній клин випадає з ножа, рекомендую його витягнути, змастити клеєм і вставити назад. Ніж малогострий, тож треба підточити, але загалом підходить для користування в лісі, тож за 130 злотих може бути.
-
Ніж ідеально підходить для всього: добре відкривати пакунки, різати м’ясо, та, здається, впорався б навіть із деревом. Ніж майже не тупиться, востаннє я його гострив при покупці, а через кілька місяців не відчувається, щоб він значно став тупішим.
-
Найбільша перевага цього ножа — це зовнішній вигляд. У моєму екземплярі на руків’ї була втрата матеріалу, однак це не заважає у використанні. Добре підходить для того, щоб поставити на полицю.
-
Зовні міцна репліка легенди. Але не ставився б до нього як американські солдати до своїх КА-БАРів під час Другої світової війни. Вони відкривали консерви з патронами, проколювали бочки, а голівкою користувалися як молотком. Ця конструкція може цього не витримати. Рекомендую для колекції, але не для важкої роботи.
-
Добре виготовлений великий ніж, добре підходить для використання на природі.
-
Ніж дуже якісний, самі розміри теж справляють враження. РЕКОМЕНДУЮ!
-
Чудовий ніж. Великий і міцний, добре зроблений. Рекомендую. Магазин як завжди бездоганний.
-
Коса хороша, більша, ніж я очікував, іноді можна використовувати як тесак для менш твердих речей.
-
Дуже хороший. Рекомендую
-
Він величезний і міцний, рекомендую
-
Схоже, що міцний. Добре лежить у руці.
-
У ножі, який я купив, дуже швидко почала випадати насадка на закінченні стрижня. Там такий валиок (клин), який випадає. Трохи клею вирішує проблему. Клинок ок.
-
Чудовий ніж. Рекомендую
-
Зовнішній вигляд справляє враження
Немає відгуків