Масивний і надзвичайно міцний армійський, бушкрафт і виживальницький ніж з конструкцією full-tang, тобто з шпеньком клинка, що проходить через всю рукоятку. Клинок з профілем clip point виготовлений з вуглецевої сталі 1095, яка характеризується відмінною ударостійкістю і стійкістю до стирання. Клинок має низьку плоску заточку, що в поєднанні з геометрією леза гарантує високу міцність клинка. Клинок покритий захисним покриттям чорного кольору, яке надійно захищає його від корозії.
Рукоятка виготовлена з пресованої шкіри з антиковзаючою текстурою. Двостороння сталева рукоять запобігає ковзанню руки по клинку.
Рукоять виготовлена з пресованої шкіри з нековзною текстурою.
Ніж комплектується шкіряними піхвами, що дозволяють носити його на поясі.
Технічні дані
Довжина леза: 166 мм
Товщина клинка: 4 мм
Сталь: 1095 карбон
Рукоятка: пресована шкіра
Піхви: шкіра
Загальна довжина: 305 мм
Вага: 280 г
Виробник: Онтаріо, США
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 166 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Сталь леза | 1095 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Шкіра |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 280 г |
| EAN | 071721818915 |
| Код виробника | ON8189 |
| Виробник | Ontario |
| EAN |