Гарна репліка, ніж full tang, гарна концепція універсального/польового/бойового ножа, але заточка залишає бажати кращого. Однак якщо його наточити і доопрацювати, за цю ціну це дуже гарний ніж.
Класичний бойовий ніж за зразком американського військового ножа М3, створеного для армії США під час Другої світової війни, відмінно підійде як для цивільного, так і для військового застосування. Він заслужив прізвисько культового ножа завдяки своїй великій універсальності використання і правильно підібраним матеріалам.
Конструкція ножа з клинком "Spear-Point" виготовлена з міцної та стійкої до зовнішніх впливів "вуглецевої сталі". Головка покрита матовим чорним покриттям для захисту ножа від корозії і відблисків.
.
Двостороння рукоять захищає від зісковзування руки на клинок. Ергономічна форма рукоятки обтягнута неслизькою бичачою шкірою, що підвищує впевненість хвата і забезпечує належний комфорт при використанні.
.
Сталевий стрижень ззаду може використовуватися як польовий молоток або електрошокер, а також як розбивач скла.
Використовувати його можна в якості польового молотка або електрошокера.
Технічні дані
.
Довжина леза: 170 мм
Товщина леза: 4 мм
Сталь: вуглецева
>.
Загальна довжина: 295 мм
.
Вага: 340 г
.
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 170 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 295 мм |
| Сталь леза | Вугільна |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Шкіра |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 340 г |
| EAN | 4046872210426 |
| Код виробника | 15367050 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Ніж без заточеної ріжучої кромки, має близько 1 мм завтовшки, тому з ним потрібно трохи попрацювати, щоб привести його до стану, коли він буде різати. Було б добре згадати про це в описі, досить м'яка сталь, ніж насправді відрізняється від фотографії на сайті. Плюси ножа — здається досить міцним і має антураж для фанатів Другої світової війни, гарний вибір, але доведеться попрацювати, щоб він виконував функцію ножа, а також докупити або зробити піхви. Чекаю на інші коментарі, можливо ці недоліки тільки у мого екземпляра :)
Немає відгуків