Гамак я придбав як своє перше таке спорядження. Як для початку, думаю, це вдале придбання. Поки що кілька разів уже гарно послужив як зручне місце для лінивого гойдання. У складеному вигляді він малий і компактний, поміститься в не один рюкзак.
або підпишись на сповіщення про наявність
Гамак Pentagon Tac Maven Mynest Hammock - RAL 7013
Туристичний гамак розміром 275 x 150 см виконаний з нейлону, посиленого плетінням Rip-Stop. Ця тканина характеризується підвищеною міцністю, невеликою вагою та стійкістю до вологи.
Міцна конструкція
Гамак витримує навантаження до 260 кг, забезпечуючи високий рівень зручності. Підійде для однієї або двох осіб під час бівакування, кемпінгу або відпочинку на дачі.
Модель оснащено інтегрованою кишенею, розташованою у бічній частині, яка одночасно виконує функцію чохла для транспортування після складання.
Проста система кріплення
Для кріплення гамака використовуються дві міцні на навантаження монтажні мотузки та сталеві карабіни. Широка конструкція дозволяє розмістити всередині каремат або матрац, завдяки чому можна значно підвищити тепловий комфорт користувача.
Елементи набору
До набору входять:
- 2 монтажні мотузки
- 2 карабіни
- транспортний чохол (selfpack)
Ключові характеристики
- виконаний з нейлону
- плетіння Rip-Stop
- максимальне навантаження 260 кг
- продумана конструкція
- практична кишеня
- невеликі розміри та вага
- просте кріплення
Militaria.pl є ексклюзивним дистриб'ютором бренду Pentagon.
Pentagon Tactical - це бренд з більш ніж 30-річним досвідом створення одягу та спорядження, натхненний потребами армії, силових структур та любителів активного відпочинку. Його асортимент поєднує міцні матеріали з практичними рішеннями та сучасним дизайном. Характерні фірмові камуфляжі бренду, такі як Pentacamo® та Grassman®, а також функціональний крій є результатом багаторічних розробок та співпраці з представниками силових структур. Пропозиція бренду включає, серед іншого, спеціалізовані серії, створені для професіоналів - Tactical Duty, для бойових дій - Combat Duty та для виживання, туризму і повсякденного життя - After Duty.
| Вага | 450 г |
|---|---|
| Колір / камуфляж | Відтінки зеленого |
| Розміри в розкладеному вигляді | 275 x 150 см |
| Розміри в складеному вигляді | 20 x 14 x 10 см |
| Чохол для транспортування | Так |
| Матеріал | нейлон |
| Максимальне навантаження | 260 кг |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| Підвісна система | Так |
| EAN | 5207153453478 |
| Код виробника | D19024-06E |
| Виробник | Pentagon |
| EAN |
Плетіння Rip-Stop захищає матеріал від стирання та розривів. Характеризується додатковими нитками, вплетеними через регулярні проміжки, що створюють візерунок, схожий на сітку. Забезпечує високу міцність тканини, підвищує стійкість до механічних пошкоджень, особливо до розривів.
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків