Глушник ASG з різьбленням CW 24 мм. Виготовлений з легкого і міцного вуглецевого волокна товщиною 1,5 мм. Кріплення і передня частина виготовлені з алюмінію 6000, прецизійно обробленого на ЧПУ.
Всередині глушника знаходяться 10 кілець з акустичної піни з відкритими комірками - 5 великих і 5 малих. Це забезпечує ефективне зменшення шуму пострілу.
Технічні характеристики
Колір: Black
Матеріал: вуглецеве волокно
Розміри: 175 х 40 мм
Вага: 125 г
Виробник: Silverback Airsoft
| Матеріал | Вуглецеве волокно |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Тип кріплення | Різьблення 24 мм CW |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Вага | 125 г |
| Діаметр | 40 мм |
| EAN | 0810085564218 |
| Код виробника | SVB-09-038793 |
| Виробник | Silverback Airsoft |
| EAN |