Глушник ASG Specna Arms Covert Tactical Brrrrt 30x150 мм – це надійний та ефектний аксесуар. Добре знижує шум, підходить до багатьох моделей ASG. Підсилює тактичний вигляд!
або підпишись на сповіщення про наявність
Глушник виготовлений з легкого і міцного алюмінію PA6, закінчується як правою, так і лівою 14-мм різьбою.
Технічні характеристики
Колір: Black
Матеріал: алюміній PA6
Розміри: 30 х 200 мм
Вага: 125 г
Виробник: Specna Arms, КНР
Militaria.pl є дилером преміум бренду Specna Arms.
Specna Arms - це бренд, що спеціалізується на виробництві реплік ASG, який цінується за надійність виготовлення та вигідне співвідношення ціни та якості. Пропоновані моделі відрізняються реалістичним зовнішнім виглядом і високою міцністю. В асортименті представлені різноманітні серії - від легких моделей CORE™ для початківців, через просунуті EDGE™ з металевими корпусами і ліцензованими маркуваннями, до топових реплік PRIME™ з безщітковими двигунами і сучасною електронікою. Бренд співпрацює з відомими компаніями, такими як Rock River Arms та Daniel Defense. Specna Arms користується визнанням як серед початківців, так і серед досвідчених гравців в страйкбол.
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Тип кріплення | Різьблення 14 мм CW |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 125 г |
| Діаметр | 30 мм |
| EAN | 5902543991782 |
| Код виробника | SPE-09-035657 |
| Виробник | Specna Arms |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків