Як на мене, глушник за таку ціну добре виготовлений: алюміній плюс наповнення зі спіненого матеріалу з пружиною. Додатково репліка тепер виглядає набагато краще. Рекомендую.
Металевий глушник для реплік ASG. До комплекту входять два адаптери для правої та лівої різьби 14 мм, а глушник оснащений губчастим демпфером, що забезпечує дуже хороші шумозаглушувальні властивості.
Технічні характеристики
Матеріал: метал
Колір: Темно-земляний
Довжина: 190,5 мм
Ширина: 38 мм
Різьба: 14 мм двостороння
Вага: 200 г
Виробник: FMA, КНР
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Основний колір | Dark Earth |
| Тип кріплення | Різьблення 14 мм CW |
| Загальна довжина | 190,5 мм |
| Вага | 200 г |
| Діаметр | 38 мм |
| EAN | 5902543148322 |
| Код виробника | FMA-09-022120 |
| Виробник | FMA |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Підготовлено автоматично на основі відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків