Загалом дуже гарний і класний глушник, міцна металева конструкція, досить важкий, хоча не надто важкий і це в хорошому сенсі, продукт, скоріше за все, буду повертати, бо віддаю перевагу коротшому, але саме виконання на справді задовільному рівні, продукт вартий рекомендації.
Металевий глушник для реплік ASG. До комплекту входять два адаптери для правої та лівої різьби 14 мм, а глушник оснащений губчастим демпфером, що забезпечує дуже хороші шумозаглушувальні властивості.
Технічні характеристики
Матеріал: метал
Колір: Dark Earth
Довжина: 229 мм
Ширина: 38 мм
Різьба: 14 мм двостороння
Вага: 250 г
Виробник: FMA
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Основний колір | Dark Earth |
| Тип кріплення | Різьблення 14 мм CW |
| Загальна довжина | 229 мм |
| Вага | 250 г |
| Діаметр | 38 мм |
| EAN | 5902543148346 |
| Код виробника | FMA-09-022122 |
| Виробник | FMA |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Підготовлено автоматично на основі відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків