Годинник Casio G-Shock Octagon GA-B2100-1A1ER
Оцінка:
100% of 100
Час відправлення: Негайно Вартість: Безкоштовно
Доступні варіанти товару:
  • Замов в Україну!
    Доставка до відділення Нової Пошти, або додому.
Безкоштовна доставка від 2999 гривень
Необмежений час на повернення для членів Програми лояльності
30-Денна Гарантія Ціни в KSK
Ціна знизиться - Ти отримаєш купон
Вгору
Технічні дані
. Колір: Чорний
Механізм: Кварц Miyota
Кварц. Формат часу: 12/24
Корпус: пластик
Скло: мінеральне
Ремінець: пластик
Розміри конверта: 48,5 х 45,4 мм
Товщина конверта: 11.9 мм
Максимальна окружність ремінця: 210 мм
Вага: 52 г
Виробник: Casio, Японія
Виробник: Casio, Японія
Militaria.pl є дилером преміум-бренду Casio.
Докладніше
Cтать Чоловіча
Smartwatch Ні
Матеріал корпусу Пластикові вироби
Вид механізму Кварцовий - сонячний
Живлення годинника Сонячна батарейка
Ремінець Пластик
Скло Мінеральні
Сигнал тривоги Так
Датер Так
Секундомір Так
Підсвічування Так
Водонепроникність 20 ATM / 200 м
Ударостійкість Так
NFC Ні
Календар Так
Компас Ні
GPS Ні
Барометр Ні
Термометр Ні
Альтиметр Ні
Хронограф Ні
Крокомір Ні
Лічильник калорій Ні
Вимірювання пульсу Ні
Пульсоксиметр Ні
Вага 52 г
EAN 4549526322839
Код виробника GA-B2100-1A1ER
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Підготовлено автоматично на основі відгуків
Кількість відгуків: 6
  1. C... Відгук підтверджений покупкою
    100%
  2. A...
    100%
  3. P... Відгук підтверджений покупкою
    100%
  4. K... Відгук підтверджений покупкою
    100%
  5. M... Відгук підтверджений покупкою
    100%
  6. O...
    100%