Навіть приємно здивував. Всі сухарі чи аварійні харчові раціони такі, які є, і тут не посперечаєшся, але хліб завжди мимоволі порівнюємо з повсякденним. А цей у банці — на диво, зовсім непоганий.
Замовляючи їжу в Україну, пам'ятай, що загальна вага їжі у Твоєму замовленні не повинна перевищувати 10 кілограмів.
Нарізаний цільнозерновий хліб, укладений у жерстяну банку з металу з антикорозійним покриттям. Продукт герметично упакований, щоб запобігти втраті поживних властивостей.
Хліб не містить консервантів та підсилювачів смаку. Він виготовлений з інгредієнтів натурального походження та випечений на пару.
Інгредієнти:
- житнє борошно,
- вода,
- сіль,
- дріжджі.
Енергетична цінність на 100 г:
- жири - 1,2 г (в т.ч. насичені жирні кислоти - 0,2 г)
- вуглеводи - 32,3 г (з них цукрів - 3,2 г)
- клітковина - 9,6 г
- білок - 5,2 г,
- сіль - 1,1 г.
Алергени:
Може містити сліди горіхів, молока та кунжуту.
Технічні характеристики
Калорійність кДж/ккал (100 г): 759/180
Вага: 500 г
Виробник: Trek 'n' Eat
| Одинична вартість | 500 г |
|---|---|
| Тип продукту | Випічка |
| Вага нетто | 500 г |
| Енергетична цінність (кДж) | 759 kJ/100 g |
| Енергетична цінність (ккал) | 180 kcal/100 g |
| Енергетична цінність продукту (кДж) | 3795 kJ |
| Енергетична цінність продукту (ккал) | 900 kcal |
| Білок | 5,2 g/100 g |
| Жири | 1,2 g/100 g |
| Вуглеводи | 32,3 g/100 g |
| Цукор | 3,2 g/100 g |
| Сіль | 1,1 g/100 g |
| Насичені жирні кислоти | 0,2 |
| Тип страви | Вегетаріанські |
| EAN | 4002787072115 |
| Код виробника | 40417B |
| Виробник | Trek`n`Eat |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 41
-
-
Хліб дуже смачний. Під час їжі здається, що він дійсно виготовлений виключно з натуральних інгредієнтів без жодних поліпшувачів смаку чи розпушувачів, або інших добавок. До того ж, цікава ця банка, яку після спорожнення можна використовувати по-різному.
-
Хліб дуже хороший, поживний і насичений. Смак наче нейтральний, але це свідчить лише про те, що він не напханий жодними добавками чи поліпшувачами смаку. Головне, щоб був здоровий і наповнював шлунок – і він це виконує на сто відсотків.
-
Найкращий готовий хліб, який я їв. Хліб питльовий огидний, а цей дійсно супер, дуже смачний, одразу нарізаний, у герметичній банці, гарно пахне. Буду купувати частіше.
-
Хліб дуже добрий, за смаком не поступається свіжому. Простий склад, без поліпшувачів викликає довіру. Чудовий варіант як довгострокові запаси на випадок надзвичайних ситуацій. Я кожні кілька років оновлюю свої запаси. Колись знайшов забуту банку через 3 роки після закінчення терміну придатності — відкрив, і хліб пахнув і смакував як свіжий. Рекомендую продукт та магазин.
-
Чудове рішення для поїздок або несподіваних аварійних ситуацій. Завдяки простому складу можна безпечно дати дітям, якщо забули купити хліб перед довгими вихідними. Крім того, приємний запах після відкриття, смак і можливість залишити їжу "на потім".
-
Дуже добрий житній хліб, герметично запакований у металевій упаковці. Хліб нарізаний на скибочки. Блискавична доставка замовленого товару. Варто мати на випадок непередбачених обставин.
-
Чудове рішення, коли потрібен хліб на довгу подорож. Довгий термін придатності, хліб захищений банкою — не зламається, не буде вражений патогенами чи з'їдений комахами або щурами. Рекомендую також за дуже добрий склад (тільки кілька необхідних інгредієнтів). Це солідна порція якісного хліба.
-
Цільнозерновий хліб Trek 'n' Eat у банці - 500 г — дуже смачний хлібець із довгим терміном придатності, ідеально підходить для поїздок за місто на пікнік. Щиро рекомендую!
-
Не завадить мати у так званому BOB трохи хліба для родини. Пристойний термін придатності плюс зручна упаковка в банці гарантують, що голодним не залишишся :)
-
Звертає на себе увагу склад. Тільки натуральні інгредієнти, без хімії. Дуже гарна упаковка, довгий термін придатності. На смак дійсно добрий. Рекомендую.
-
Смачний хлібець у дуже зручній формі. Те, що хліб вже нарізаний — чудово, бо якби це був цілий "батон", при нарізці напевно би розсипався і кришився. Довгий термін зберігання — додатковий плюс.
-
Дуже гарна альтернатива, на мою думку, наприклад, спеціальним сухарям, якщо комусь не до вподоби такий тип хліба. Але йдеться про цільнозерновий хліб, а не сухарі. Хлібець дуже пристойний на смак, і склад відповідний, якщо вірити тому, що написано в описі. Упаковка також — дуже гарна банка з кришечкою. Хліб у банці, додаєш "Мавпу" — і в дорогу. Рекомендую!
-
Хліб, після кількох шматочків якого вже наїдаєшся. Десь у поході його варто мати, бо він має одну незаперечну перевагу — герметично закритий у банці, завдяки чому має довгий термін придатності, і завдяки цій банці його не розчавиш, а пізніше банку можна для чогось ще використати. Після відкриття банки хліб не сухий, а приємно злегка зволожений.
-
Це вже моя наступна куплена "буханка". При зростанні цін на традиційний хліб і одночасному падінні його якості, це цікава альтернатива. Сам смак, склад, мобільність і довговічність роблять цей продукт вартим для рекомендації.
Немає відгуків