Чудове співвідношення ціни та якості, точність ще потрібно трохи доопрацювати, виконання на плюс, сила натягу досить велика, як для класичного лука. Щиро рекомендую.
Класичний бант за зразком знаменитих англійських довгих бантів. Модель "Робін Гуд" була розроблена з урахуванням потреб початківців. Він ідеально підходить для молоді та дорослих, а також може використовуватися правшами і лівшами стрільцями.
Сила натягу тятиви лука коливається між 30 і 35 фунтами (13 - 15 кг), а максимальна довжина тятиви становить 29 дюймів (730 мм). Кронштейни виконані у формі рефлекс - дефлекс, що дозволяє ефективно використовувати еластичність скловолокна, яке використовується при їх виготовленні. Древко лука виготовлено з пластику, текстура якого гарантує надійний та стабільний хват.
У набір входить:
- тремтіння,
- захист для пальців,
- відпочинок стрілки,
- захист передпліччя,
- дві скловолоконні стріли довжиною 79 см.
Технічні дані
. Матеріал: склопластик і пластик
. Колір: чорний
. Довжина: 1505 мм
. Довжина рядка: 22 - 29 дюймів (560 - 730 мм)
. Довжина рядка: 1470 мм Міцність струн: 30 - 35 фунтів (13 - 15 кг)
. Вага: 900 г
. Виробник: Poe Lang, КНР
.
| Тип лука | Класичний |
|---|---|
| Максимальна сила натягу | 15 кг |
| Руків’я лука | Пластик |
| Матеріал плечей | Скловолокно |
| Прицільний пристрій | Ні |
| Тримач для колчана | Ні |
| Довжина | 1505 мм |
| Вага | 900 г |
| Додаткові аксесуари в комплекті | Так |
| Стріли в комплекті | Так |
| Довжина натягу | 22 - 29 " |
| Тип дуги | Двосторонні |
| EAN | 4710933463211 |
| Код виробника | RE-018B |
| Виробник | Poe Lang |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 50
-
-
Лук дуже хороший, легкий, ідеально підходить для початку. Якість виготовлення до ціни теж розумно збережена, тільки варто докупити більше стріл і загалом нічого більше, просто стріляти ;)
-
Чудовий класичний лук для початку знайомства з стрільбою з лука. Дуже приємне натягування за таку ціну. Раджу придбати додаткові стріли. Безумовно рекомендую.
-
Гарний лук для початківців – як для правші, так і для лівші. Досить міцний, виконаний якісно (без явних дефектів після розпакування і перших пострілів). Підходить і для підлітка, і для жінки. У комплекті 2 стріли – рекомендую докупити ще кілька.
-
Добрий, міцний класичний лук. Гарний натяг. Супер для початківців. Ідеальне співвідношення ціни та якості. Варто докупити додаткові стріли. Щиро рекомендую
-
Лук дуже гарно виглядає, не очікував, що буде у квіточках :) Закінчення стріли округле, що також мене здивувало. Я докупив дерев'яні стріли, які гострі й важчі, не знайшов у магазині таких, як у комплекті. Вчуся стріляти й поки ще не знаю, чи лук точний, але можу сміливо сказати, що натяг вимагає зусиль, особливо для дружини.
-
На мою думку, він набагато кращий, ніж еквівалент від Decathlon. Хороший набір, щоб почати розважатися. Немаю претензій ні до якості матеріалів, ні до виконання.
-
Чудовий лук для початку пригоди з лучництвом. Його робота на високому рівні. Плавне і приємне натягування. Сам лук виконаний дуже якісно.
-
Перше обладнання для стрільби з лука, яке я придбав. Сам лук хороший. Мінусом є захист передпліччя – хоча ремінці на липучках дозволяють регулювати, він все одно замалий, щоб закріпити на руці.
-
Гарний лук для правшів і лівшів. Із всього набору зазначу лише лук, бо про стріли й решту не хочу нічого говорити. Лук досить потужний, точний і досить привабливий зовні. Чохол великий (з цього магазину) підходить до цього лука. Дуже класний лук для початку. Пам'ятайте зробити собі пухирець на тятиві.
-
Дуже класний лук. Для початку ідеальний, нічого кращого й не треба. Може бути точним, але це вже залежить від стрільця.
-
Міцний лук, добре зроблений і має свою силу. Вартий своєї ціни
-
Купівля цього лука на початку пригоди зі стрільбою з лука — влучний вибір. Ідеальне співвідношення ціни та якості.
-
Супер лук для початку пригоди, дуже приємно з нього стріляти, щиро рекомендую!
-
Ідеальний лук для початку
Немає відгуків
