Кухонний ніж з серії Core з клинком, виготовленим із німецької нержавіючої сталі X50CrMoV15. Відповідне загартування забезпечує хорошу стійкість гостроти та легкий процес повторного заточування.
Рукоятка ножа виготовлена з міцного полімеру, який не ковзає в руці і надійно лежить навіть тоді, коли руки мокрі або жирні. Рукоятка добре профільована, стійка до стирання і впливу високих температур.
Ніж має відмінні ріжучі властивості, а сталь, яку використовує компанія Boker, довго зберігає гостроту і легко заточується. Ідеально підходить для чищення овочів і фруктів.
Технічні характеристики
Клинок: нержавіюча сталь
Довжина клинка: 90 мм
Товщина леза: 1,6 мм
Лезо: гладке
Рукоятка: полімер
Загальна довжина: 203 мм
Вага: 52 г
Виробник: Boker, Німеччина
Militaria.pl є дилером преміум бренду Boker.
Boker - це німецький бренд ножів з традиціями, що сягають XVII століття, відомий своїм характерним логотипом з каштаном - «Tree Brand». Вже в 1830 році компанія виробляла аж 2000 шабель на тиждень, які потрапляли на європейські поля битв. У XIX столітті вона розширила свою діяльність на США, Канаду та Мексику, створивши впізнавані філії. Сьогодні головний завод у Золінгені спеціалізується на ручному виготовленні колекційних та утилітарних ножів, у тому числі зі сталі, отриманої з історичних об'єктів, таких як лінкор «Тірпіц». Бренд пропонує чотири лінійки: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum і Arbolito. Вироби Boker цінують колекціонери, силові структури та кухарі у всьому світі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Кухонний |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина леза | 1.6 мм |
| Профіль леза | Інше |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 52 г |
| EAN | 4045011172007 |
| Код виробника | 130810 |
| Виробник | Boker |
| EAN |