У мене вже є всі три ліхтарики у версії Pro Max від Armytek: Predator, Viking і Doberman. Вони працюють і заряджають акумулятори 21700 і 18650 від різних виробників, у тому числі XTAR і OLIGHT. Основна і бічна кнопки працюють у рукавицях. Я особисто використовую щодня вночі найслабший режим. Є ще режим світлячка, сумісність з усіма стандартними тактичними кріпленнями (діаметр 1 дюйм), можливість використання фільтрів red, green, blue, white і жезлів (white і Orange). На щодень вже три місяці ношу Predator Pro Max, а решта є резервними (всі аксесуари підходять до всіх трьох ліхтарів). Стійкість до падіння та занурення за словами виробника значно краща за ліхтарі інших виробників, хоча я це перевіряти добровільно не планую.
Ліхтар Viking Pro Magnet USB - надійний тактичний ліхтар від компанії Armytek. Оснащений світлодіодом Cree XHP50.2 (тепле світло), що забезпечує світловий потік 2050 люмен та дальність до 284м. <Система стабілізації яскравості дозволяє уникнути мерехтіння і випромінює яскраве світло навіть тоді, коли батарея майже розряджена. Текстурований рефлектор і загартоване скло з антибліковим покриттям створюють широкий пучок світла з плавним переходом між центральною плямою і бічним підсвічуванням.
Система стабілізації яскравості ліхтаря робить його зручним у використанні. <Джерелом живлення ліхтаря є акумуляторна літій-іонна батарея 18650. Заряджається за допомогою зручного магнітного USB-зарядного пристрою.
Ліхтар може працювати в 6 режимах.
Режими роботи – люмен/час:
- Турбо 2050 лм /1 год 33 хв (875 лм через 3 хв),
- Базовий 3 372 лм / 5 год 13 хв,
- Базовий 2 140 лм / 12 год 20 хв,
- Базовий 1 - 52 лм / 32 год,
- Строб 2 - 15 Гц / 2050 лм / 3 год (875 лм через 3 хв),
- Строб 1 - 15 Гц / 140 лм / 23 год.
Міцний корпус виготовлений з авіаційного алюмінію з анодуванням типу III, він захищений від падінь навіть з висоти 25 м. Ліхтар відповідає стандарту IP68, гарантує водонепроникність до 50 м та 5 годин безперервного занурення. Крім того, головка ліхтаря захищена коронкою.
Вмикач увімкнення/вимкнення на тильній стороні ліхтаря має захист від випадкового спрацьовування. Знімна сталева кліпса дозволяє прикріпити його до одягу або спорядження, а ремінець на зап'ястя запобігає втраті ліхтаря на складній місцевості.
Силіконова рукоятка дозволяє легко включати ліхтар навіть в рукавичках, а також виконує функцію упору для рук.
Ліхтар поставляється в комплекті з тримачем для ліхтаря.
У комплекті з ліхтарем:
- акумуляторна батарея 18650 Li-Ion,
- магнітний зарядний пристрій USB,
- нейлоновий чохол,
- кліпса,
- пакордовий ремінець на зап'ястя,
- силіконова рукоятка з підставкою,
- два запасних кільцевих ущільнювача,
- інструкція з експлуатації.
Технічні дані
Максимальна потужність: 1500 люмен
Дальність: 368 м
Джерело світла: світлодіод Cree XHP50.2
Джерело живлення: 1 x 18650 Li-Ion
Корпус: авіаційний алюміній з анодуванням Type III
Діаметр корпусу: 25.4 мм
Діаметр рефлектора:41 мм
Довжина: 160 мм
Вага: 136 г
Колір: чорний
Виробник: Armytek, Канада
Militaria.pl є дилером преміум бренду Armytek.
Armytek — це бренд ліхтариків, створений для вимогливих користувачів — від спеціальних служб і рятувальників до любителів активного відпочинку на природі. З 2007 року компанія розвиває власні технології, використовуючи досвід інженерів з військової, авіаційної та космічної промисловості. Всі моделі виготовляються з компонентів найвищого класу, що походять з США та Японії. Компанія свідомо відмовляється від дешевих замінників, ставлячи на довговічність, функціональність та безпеку використання. Кожен виріб тестується в екстремальних умовах - в пустелі, в снігу, під водою. Armytek має власний завод і контролює кожен етап виробництва. Портфоліо включає широкий вибір моделей ліхтариків та аксесуарів, які вже доступні в понад 50 країнах.
| Максимальний потік світла | 2050 люменів |
|---|---|
| Промінь світла | широка |
| Режими світіння | Так |
| Час роботи в максимальному режимі | 93 хв |
| Час роботи у високому режимі | 313 хв |
| Час роботи в найслабшому режимі | 32 годин |
| Тип живлення | Змінний акумулятор |
| Тип акумулятора/батарейки | 1x Li-Ion 18650 |
| Магніт | Ні |
| Колір світла | Білі, Біле тепле |
| Powerbank | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Клас водонепроникності | IP 68 |
| Кліпса в комплекті | Так |
| Пов'язка на голову | Ні |
| Футляр у комплекті | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 25,4 мм |
| Вага | 136 г |
| EAN | 6957713003306 |
| Код виробника | F07701W |
| Виробник | Armytek |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків