Потужний ліхтарик, трохи виступає за обриси пістолета.
Професійний тактичний збройовий ліхтар з інфрачервоним лазерним прицілом. Живиться від двох батарей CR123A, які завдяки потужному діоду нейтрального білого кольору та оптиці PMMA TIR (лінза/коліматор) забезпечують світловіддачу 1350 люмен і дальність дії до 260 м.
Модель BALDR IR оснащена кріпильною планкою, сумісною зі стандартом 22 мм(weaver/ picatinny/MIL-STD-1913), та ковпачком, що дозволяє встановлювати ліхтар на планку пістолета Glock. Сталева система затискачів дозволяє швидко прикріпити ліхтар до зброї(система швидкого кріплення/зняття).
Лазерний приціл випромінює безпечний для очей інфрачервоний промінь світла (видимий тільки в приладах нічного бачення) потужністю <0,78 мВт (850 нм). Коли ІЧ-режим активовано, зелений світлодіод на задній панелі корпусу інформує нас про його роботу. Промінь можна регулювати по вертикалі і горизонталі (регулювальні гвинти розташовані на випромінювачі на нижній стороні ліхтаря).
Корпус ліхтаря виготовлений з аерокосмічного алюмінію A6061-T6, жорстко анодованого в чорний колір. Крім того, головка ліхтаря захищена спереду коронкою. Завдяки такій конструкції виробник забезпечує стійкість до падінь з висоти до 1 м. Використані ущільнювачі гарантують водонепроникність класу IPX4, забезпечуючи захист від бризок і дрібного дощу, що падає з будь-якого напрямку. Батарейки встановлюються в порт, доступний на задній панелі ліхтаря.
В основі ліхтаря лежить сучасна електроніка, яка контролює струм, що подається на світлодіод. Завдяки цьому ліхтар світить з однаковою потужністю до повного розрядження батареї. Електронна система захищає від перегріву діода в найвищому режимі (1350 люмен), яка зменшує струм через 60 секунд і стабілізує світло на рівні 500 люмен. Коли ліхтар вимкнути, охолодити і знову увімкнути, він знову буде світити в максимальному режимі.
Ліхтар вмикається за допомогою зручного перекидного вимикача, розташованого на тильній стороні ліхтаря. Перемикач двосторонній, тому ліхтарем можуть зручно користуватися як правші, так і лівші. Крім того, під перемикачем є перемикач режимів роботи.
Режими роботи/тривалість світіння (2 батареї Cr123A в комплекті):
- 1350 - 500 - 300 люмен / 1 хв + 78 хв + 20 хв
- 300 люмен / 4 год
- ІЧ лазер / 80 год
- стробоскоп
До ліхтаря входять дві батареї CR123A ємністю 1600 мАг.
Батареї несумісні з цією моделлю ліхтаря (більший діаметр по відношенню до батарей).
Гарантія: 5 років
Технічні характеристики
Джерело світла: нейтральний білий світлодіод
Ефективна дальність: 260 м (широкий промінь)
Потужність лазерного променя: <0,78 мВт
Довжина хвилі лазера: (850 нм)
Клас лазера: 1
Живлення: 2 батареї 3V CR123A
Корпус: авіаційний алюміній A6061-T6
Перемикач: електронний (двосторонній)
Розміри: 84 x 36.5 мм
Вага: 129 г (з елементами живлення)
Виробник: Olight, КНР
Militaria.pl є ексклюзивним дистриб'ютором бренду Olight
Olight - це відомий бренд, який з 2006 року революціонізує ринок портативного освітлення, пропонуючи інноваційні ліхтарики з широким спектром застосування. Асортимент включає потужні ліхтарики для силових структур, менші тактичні моделі з кріпленням на зброю, а також компактні ліхтарики для повсякденного носіння. Завдяки використанню найсучасніших технологій, високоякісних матеріалів та ефективних світлодіодів, Olight створює продукцію, яка характеризується потужністю, ергономічністю та функціональністю. Компанія здобула світове визнання завдяки більш ніж 1200 патентам і отримала численні нагороди, включаючи престижні нагороди iF Design Awards і Red Dot Awards. Olight - це бренд, який постійно прагне до вдосконалення, реагуючи на потреби та відгуки своїх користувачів.
| Максимальний потік світла | 1350 люменів |
|---|---|
| Промінь світла | широка |
| Режими світіння | Так |
| Час роботи в максимальному режимі | 1 хв |
| Час роботи у високому режимі | 78 хв |
| Час роботи в найслабшому режимі | 4 годин |
| Тип живлення | Батарейка |
| Тип акумулятора/батарейки | 2x CR123A |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Клас водонепроникності | IPX 4 |
| Кліпса в комплекті | Ні |
| Пов'язка на голову | Ні |
| Футляр у комплекті | Ні |
| Довжина | 84 мм |
| Діаметр | 36,5 мм |
| Вага | 129 г |
| EAN | 6972378121806 |
| Код виробника | BALDR IR |
| Виробник | Olight |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
Надійний продукт з пристойною потужністю. На жаль, я не дочитав, лазер призначений для використання з нічним баченням. Якщо у вас його немає, рекомендую версію зі стандартним лазером.
-
Далекий діапазон світла, потужність світла, якість виконання.
Немає відгуків
