Масивне мачете від німецької компанії Mil-Tec, яке чудово підійде для розчищення невеликих дерев та гілок на присадибній ділянці або як інструмент для розчищення стежки в густих лісових заростях.
Мачете виготовлене з нержавіючої сталі 420 і має чорне покриття для захисту від корозії та відблисків. На верхній частині клинка розташована пила для дерева. Передня частина клинка важча, щоб полегшити різання.
Рукоятка виготовлена з дерева, натомість в задній частині рукоятки розміщений отвір для страхувальної мотузки або шнурка.
До комплекту входять нейлонові піхви для кріплення до ременя, петель штанів або рюкзака.
Технічні характеристики
Сталь: нержавіюча 420
Довжина клинка: 245
Товщина клинка: 4,8 мм
Загальна довжина: 390 мм
Довжина рукоятки: 145 мм
Рукоятка: дерево
Чохол: нейлон
Вага: 900 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Довжина клинка | 245 мм |
|---|---|
| Загальна довжина | 390 мм |
| Товщина леза | 4,8 мм |
| Сталь леза | 420 |
| Вага | 900 г |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Піхви в наборі | Так |
| EAN | 4046872361654 |
| Код виробника | 15533500 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |