На полицю ок, віддалена полиця. За цією ціною це гаджет для кімнати поціновувача аніме та Японії. Якість виконання декоративна, вага досить низька. Якщо комусь потрібно на полицю, запрошую до купівлі.
або підпишись на сповіщення про наявність
Меч Boker Magnum Manga Sword
Колекційний меч виготовлений за зразком класичної японської катани, що використовувалася кастою самураїв. Клинок виготовлено з вуглецевої сталі з нанесеними позначками. Катани характеризуються вигнутим лезом, одиночною ріжучою кромкою та довгою рукояткою, що дозволяє використовувати їх обома руками. Репліка прекрасно підійде як прикраса в вітальні або подарунок для поціновувачів культури Далекого Сходу.
Клинок типу Танто
Клинок профілю танто і довжиною 685 мм виготовлений з вуглецевої сталі. Товщина леза становить 4 мм, поєднуючи легкість з міцністю конструкції.
Традиційна ручка і гарда
Прикрашена цуба (овальна накладка на рукоятку) захищала від зісковзування руки на ріжучу кромку та від ударів супротивника. Поєднання білої обшивки рукоятки та підкладки, що нагадує шкіру манти (скату), створює унікальний візуальний ефект.
піхви для меча
У комплекті з мечем знаходяться дерев'яні, чорні піхви.
Увага!
Катану виконано у декоративній версії, що не призначена для бою та тренувань у тамешіґірі. Використання меча з цими цілями може призвести до його пошкодження.
Елементи набору
- меч Boker Magnum Manga Sword
- дерев'яні піхви
Ключові характеристики
- традиційний вигляд
- клинок виготовлений з вуглецевої сталі
- прикрашена цуба
- прикрашені дерев'яні піхви
- меч у декоративній версії
Militaria.pl є дилером преміум бренду Boker.
Boker - це німецький бренд ножів з традиціями, що сягають XVII століття, відомий своїм характерним логотипом з каштаном - «Tree Brand». Вже в 1830 році компанія виробляла аж 2000 шабель на тиждень, які потрапляли на європейські поля битв. У XIX столітті вона розширила свою діяльність на США, Канаду та Мексику, створивши впізнавані філії. Сьогодні головний завод у Золінгені спеціалізується на ручному виготовленні колекційних та утилітарних ножів, у тому числі зі сталі, отриманої з історичних об'єктів, таких як лінкор «Тірпіц». Бренд пропонує чотири лінійки: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum і Arbolito. Вироби Boker цінують колекціонери, силові структури та кухарі у всьому світі.
| Загальна довжина | 1090 мм |
|---|---|
| Довжина клинка | 685 мм |
| Сталь леза | Вугільна |
| Вага | 1200 г |
| Тип холодної зброї | Японський меч |
| Ріжучий край | Тупий |
| Товщина леза | 4 мм |
| Піхви в наборі | Так |
| EAN | 4045011055454 |
| Код виробника | 05ZS594 |
| Виробник | Boker |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків