Ніж призначений для різьблення по дереву та інших точних ремісничих робіт.
Вузьке, коротке лезо з високовуглецевої сталі C100S дозволяє робити дуже точні розрізи. Лезо "full tang" проходить по всій довжині рукоятки ергономічної форми.
Рукоятка з деревини берези забезпечує зручний і надійний хват, навіть коли рука мокра або брудна.
У комплекті з ножем поставляється практична піхва для зручного носіння ножа і дерев'яна фігурка із зображенням коня "Дала" (традиційно різьблена в Швеції), яка стане в нагоді в якості моделі для першої практики початківцям різьбярам по дереву.
Технічні дані
Сталь: високовуглецева C100S
Довжина леза: 62 мм
Товщина леза: 2,5 мм
Загальна довжина: 165 мм
Вага:
- набір - 200 г
- ніж - 70 г
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 62 мм |
| Товщина леза | 2,5 мм |
| Профіль леза | Straight Back |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Сталь леза | C100S |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 70 г |
| EAN | 7391846026341 |
| Код виробника | SE-WKH-CS-54 |
| Виробник | Mora |
| EAN |