Намет хороший, стійкий до вітру, добра вентиляція, місця достатньо для обох туристів, навіть рюкзак всередину можна покласти. Тканина цупка, замки гарно працюють, не клинять. Приємно вразила велика кількість кишень, їх насправді 8 і ще поличка, всі дрібниці можна помістити туди.
Двомісний намет у формі іглу з двома входами та тамбурами. Модель характеризується легким та міцним алюмінієвим каркасом. Зимове покриття намету виконане зі стійкого до стирання поліестеру Rip-Stop, а підлога - з 150 Oxford поліестеру PU, що забезпечує водонепроникність на рівні 5000 мм/м2.
Намет оснащений двома зручними входами до намету та двома тамбурами, які забезпечують додатковий місце для організації спорядження. Входи застібаються надійними блискавками SBS. На внутрішніх стінках знаходиться 6 практичних кишень, які полегшують зберігання та організацію аксесуарів. Додаткова сітчаста полиця, розташована під стелею, дозволяє повісити ліхтарик або кемпінгову лампу.
Відповідну циркуляцію повітря забезпечують два великі вентиляційні отвори. Це запобігає надмірному випаровуванню та забезпечує комфортні умови для сну.
Зручну та швидку систему кріплення забезпечують пряжки, розташовані внизу зимового покриття та намету. Помітні червоні відтяжки зі світловідбиваючими елементами забезпечують додатковий захист та видимість після настання темряви.
У комплекті знаходиться чохол для транспортування.
Технічні характеристики
Колір: Зелений
Матеріал зимового покриття: 210T Rip-stop
Матеріал підлоги: 150 Oxford поліестер PU
Водонепроникність зимового покриття: 5000 мм/м2
Водонепроникність підлоги: 5000 мм/м2
Каркас: алюміній 8,5 мм
Кількість осіб: 2
Розміри спальні: 205 х 130 х 90 см
Розміри після спакування: 550 х 180 мм
Вага: 2550 г
Виробник: Alpinus, Польща
Militaria.pl є дилером преміум-бренду Alpinus.
Alpinus - це outdoor-бренд, заснований у 1990 році легендарними гімалайськими альпіністами Артуром Хайзером, Янушем Маєром і Ришардом Варецьким. Від самого початку бренд зосереджується на створенні міцного одягу та спорядження для людей, які цінують активний відпочинок на природі. Після років відсутності Alpinus повернувся на ринок, зберігши свої гірські традиції та доповнивши асортимент сучасними технологіями й екологічними рішеннями. Сьогодні це бренд, який обирають як професіонали, так і любителі outdoor-активностей.
| Вага | 2550 г |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 205 x 130 x 90 см |
| Розміри в складеному вигляді | 55 x 18 см |
| Вентиляція | Отвори |
| Кількість осіб | 2 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Так |
| Матеріал тента | Поліестер 210T |
| Матеріал спальні | Поліестер |
| Матеріал підлоги | Oxford 150D |
| Кількість входів | 2 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Купольний (igloo) |
| Вікно | Ні |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Алюміній |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| Кілочки в наборі | Сталеві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 5000 мм/м2 |
| Водонепроникність підлоги | 5000 мм/м2 |
| Колір / камуфляж | Відтінки зеленого |
| EAN | 5904555185562 |
| Код виробника | RO18556 |
| Виробник | Alpinus |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Придбано для двох осіб для велосипедних подорожей. Як для такої ціни – мала вага, що відповідає заяві виробника. В спальному відсіку не утворюється конденсат при температурі 10°C, дуже сильній імлі і двох людей всередині. Швидке встановлення. Не можна встановити без спального відсіку (пришивання стрічок для фіксації дуг не вирішує проблему через малу кількість монтажних стрічок, пришитих до тента). Кишень достатньо, гарна містка підвісна поличка. Здається досить стійким, що в поєднанні з відтяжками має бути достатньо для досить сильного вітру. Маю зріст 189 см і, сплячи на матраці товщиною 7 см, головою і ступнями впираюся в стінки спального відсіку. Але я цього очікував. Намет як раз для двох людей з реманентом зовні. Тамбури вміщують великий рюкзак. Велика перевага – два окремі тамбури з кожного боку виходу, однакового розміру. Колір стриманий, чудово зливається із зеленню.
Немає відгуків