Намет 2-місний Fjord Nansen Rekvik II NG 2.0
Двомісний намет з конструкцією типу igloo з тентом, що забезпечує водонепроникність на рівні 3000 мм водяного стовпа на м². Виготовлений з міцного нейлону, посиленого волокнами Rip-Stop. Оснащений двома входами та двома тамбурами.
Дюралюмінієвий каркас і спальня з москітною сіткою
Конструкція намету базується на легкому та міцному каркасі з дюралюмінію. Стабільність намету на різноманітних поверхнях забезпечують кілочки у формі літери Y, які стійкі до згинання, навіть на твердому ґрунті. Спальне відділення намету виготовлене з міцного нейлону Rip-Stop, що забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень. Отвори для вентиляції, розташовані у верхній частині намету, забезпечують циркуляцію повітря. Москітна сітка з матеріалу типу mesh запобігає проникненню комах. Всередині спального відділення є практичні петлі, які дозволяють підвісити налобний ліхтарик або мотузку для сушіння білизни.
Водонепроникний, нейлоновий тент з регулюванням і світловідбивачами
Тент, виготовлений з нейлону з плетінням Rip-Stop, стійкий до стирання. Зовнішнє силіконове покриття та ламіновані шви забезпечують водонепроникність на рівні 3 000 мм водяного стовпа на м2. Модель Rekvik оснащено можливістю регулювання натягу тенту та світловідбивними відтяжками з легким регулятором їхньої довжини.
Набір елементів
- 2-місний намет Fjord Nansen Rekvik II NG 2.0
- каркас
- кілочки
- ремкомплект
- чохол для намету
- чохол для каркасу
- чохол для кілочків
- компресійний мішок
Ключові характеристики
- конструкція типу igloo
- 1 спальня
- 2 входи
- 2 тамбури
- москітна сітка
- вентиляційні отвори
- стійкий до стирання нейлон Rip-Stop
- каркас з дюралюмінію 7001 T6
- водонепроникність на рівні 3000 мм водяного стовпа
- чохол для кілочок
Приклади застосування та активності
Бівак і кемпінг: Компактний і зручний для перенесення, намет можна упакувати в сумку для велосипеда або прикріпити до рюкзака. Він забезпечує захист від дощу, вітру та прохолодних ночей.
Виживання та outdoor: В умовах виживання намет забезпечує укриття завдяки своїй міцній конструкції та захисту від дощу. Легка вага робить його ідеальним для трекінгу, бушкрафту або подорожей у дику природу. Компактний розмір дозволяє легко переносити його під час сплавів на каяках або гірських походів.
Технічні характеристики
Колір: Grass
Кількість осіб: 2
Кількість входів: 2
Кількість тамбурів: 2
Матеріал підлоги: нейлон, водонепроникність 6000 мм H2O
Матеріал тенту: нейлон Ripstop 15D PU, водонепроникність 3000 мм H2O
Матеріал спальні: нейлон Ripstop, mesh
Підлога тамбура: немає
Каркас: зовнішній
Діаметр каркасу: 8,5 мм
Матеріал каркасу: дюралюміній 7001 T6
Розміри спальні: 215 х 130 х 100 см
Розміри тамбура: 215 х 70 см
Розміри в упакованому вигляді: 46 х 14 см
Вага: 2400 г
Виробник: Fjord Nansen, Польща
Militaria.pl є дилером преміум бренду Fjord Nansen.
Заснований у 1996 році, Fjord Nansen - це європейський бренд, відомий перевіреною якістю та відповідальним виробництвом, натхненний духом полярних досліджень і спадщиною Фрітьйофа Нансена- норвезького дослідника, який уособлює мужність і прагнення постійно розширювати межі можливого. Спеціалізується на розробці надійного туристичного спорядження - наметів, рюкзаків, спальних мішків і термосів - випробуваного в найсуворіших умовах, від атлантичних штормів до сибірських морозів. Fjord Nansen активно підтримує експедиції, зокрема одиночні переправи Олександра Доброго через океан, поєднуючи пристрасть до відкриттів із практичною підтримкою мандрівників. Слоган бренду «Май дикість у серці» відображає його філософію - заохочення до життя в гармонії з природою та прийняття викликів.
| Вага | 2,4 кг |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 215 x 130 см |
| Розміри в складеному вигляді | 46 x 14 см |
| Вентиляція | Отвори + сітка MESH |
| Кількість осіб | 2 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Так |
| Матеріал тента | Нейлон 15D |
| Матеріал спальні | Нейлон RipStop |
| Матеріал підлоги | Нейлон |
| Кількість входів | 2 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Купольний (igloo) |
| Вікно | Так |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| Кілочки в наборі | Алюмінієві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 3000 мм/м2 |
| Водонепроникність підлоги | 6000 мм/м2 |
| Колір / камуфляж | Відтінки зеленого |
| EAN | 5908221359813 |
| Код виробника | SS10319 |
| Виробник | Fjord Nansen |
| EAN |