Для двох людей достатньо. Генiальний тамбур, низький, але площа достатня для зберігання речей, і можна навприсядки приготувати їжу, коли йде дощ. Трохи делікатна москітна сітка/внутрішній намет. Легкий як для такого розміру.
або підпишись на сповіщення про наявність
Тунельний намет, який легко помістить дві особи з багажем. Тент виконаний зі стійкого до розривів поліестеру. Тканина характеризується водонепроникністю 1000 мм/м2. Підлогу намету виконано з поліетилену, який характеризується водонепроникністю 3 000 мм/м2.
Тамбур дозволяє зберігання багажу, велосипедів та кухні для кемпінгу. У спальні можуть спати двоє дорослих осіб.
У конструкції використовується каркас з міцного та одночасно легкого скловолокна. Тунелі каркасу знаходяться на зовнішній стороні тенту.
Технічні характеристики
Кількість осіб: 2
Кількість входів: 1
Кількість тамбурів 1
Матеріал підлоги: поліетилен, водонепроникність 3000 мм/м2
Матеріал навісу: поліестер, водонепроникність 1000 мм/м2
Підлога тамбура: немає
Каркас: зовнішній
Матеріал каркаса: склопластик
Розміри: 390 x 130 x 120 см
Розміри спальні: 210 x 120 x 105 см
Розміри в упакованому вигляді: 60 х 17 см
Висота тамбура: 90 см
Вага: 3900 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Вага | 3900 г |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 390 x 130 x 120 cm см |
| Розміри в складеному вигляді | 60 x 17 см |
| Вентиляція | Так |
| Кількість осіб | 2 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Так |
| Матеріал тента | Поліестер |
| Матеріал спальні | Поліестер |
| Матеріал підлоги | поліетилен |
| Кількість входів | 1 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Тунельний |
| Вікно | Так |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Скловолокно |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| Кілочки в наборі | Сталеві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 1000 мм/м2 |
| Водонепроникність підлоги | 3000 мм/м2 |
| Колір / камуфляж | Відтінки зеленого |
| Основний колір | Olive |
| EAN | 4046872417689 |
| Код виробника | 14225990 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
За таку ціну нічого кращого не знайдете. Якість хороша, зручні великі відсіки.
-
Можна розкласти на самоті, дійсно багато місця всередині, зручний тамбур, чудовий продукт за таку ціну
Немає відгуків