Намет 3-місний Husky Beast 3 - Green
Двошаровий туристичний намет для трьох осіб, конструкції типу igloo, з тамбуром і двома незалежними вхідними отворами. Кожен отвір має подвійне закриття: повне покриття та москітну сітку.
Міцна конструкція
Зовнішнє покриття намету виготовлено з легкого та стійкого до розривів поліестеру Rip-Stop 210T. Тент, покритий поліуретановим шаром, забезпечує водонепроникність на рівні 6000 мм/м². Матеріал також забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання. Вентиляційні отвори у верхній частині намету сприяють належній циркуляції повітря, запобігаючи утворенню конденсату та підвищуючи комфорт під час сну.
Внутрішню частину намету виготовлено з міцного та еластичного нейлону 190T з термоізоляційними властивостями та додатковою москітною сіткою. Підлога з поліестеру 190T, також покритого поліуретановим шаром, гарантує водонепроникність на рівні 10000 мм/м².
Внутрішній простір намету обладнано двома сітчастими кишенями з обох боків, а також поличкою у верхній частині.
Легкий складаний каркас з дюралюмінієвих трубок надає всій конструкції жорсткості.
Компоненти комплекту
До комплекту входять:
- намет Husky Beast 3,
- ремкомплект,
- компресійна сумка,
- дюралюмінієві кілочки.
Ключові характеристики
Ключові характеристики намету Husky Beast 3
- 3-місний намет,
- виготовлений з легких матеріалів,
- водонепроникність тенту на рівні 6 000 мм/м2,
- водонепроникність підлоги на рівні 10 000 мм/м2,
- стійкий до ультрафіолетового випромінювання матеріал,
- поліуретанове покриття,
- вентиляційний отвір,
- москітна сітка,
- компресійний мішок,
- ремкомплект.
| Вага | 3500 г |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 190 x 300 x 130 см |
| Розміри в складеному вигляді | 45 x 15 см |
| Вентиляція | Так |
| Кількість осіб | 3 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Так |
| Матеріал тента | Поліестер 210T |
| Матеріал спальні | Нейлон 190T |
| Матеріал підлоги | Поліестер 190T |
| Кількість входів | 2 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Купольний (igloo) |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| УФ-захист | Так |
| Кілочки в наборі | Алюмінієві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 6000 мм/м2 |
| Водонепроникність підлоги | 10000 мм/м2 |
| EAN | 8592287008098 |
| Код виробника | HY-1H0-5564 |
| Виробник | Husky |
| EAN |