Великий туристичний намет , натхненний індіанським тіпі, в якому легко можуть розміститися чотири людини з багажем. На кожній з чотирьох стін намету є вікно, захищене москітною сіткою та шаром фольги. Москітна сітка виготовлена зі стійкого до розривів поліестеру. Тканина має водонепроникність 1000 мм/м2. Підлога намету виготовлена з поліетилену, який має водонепроникність 3 000 мм/м2. Підлога пришита і приклеєна одночасно до верхньої частини намету.
У конструкції використовується сталевий каркас , що регулюється по висоті (максимум до 2,20 м). Стабільне кріплення конструкції до землі забезпечується регульованими тросами та набором кілочків для наметів, що входять до комплекту.
Вхід до намету закривається на блискавку, яка забезпечує швидке та зручне відкривання, а також щільне закриття, захищаючи внутрішній простір від вітру, дощу та комах.
Технічні даніКількість осіб: 4
Кількість входів: 1
Матеріал підлоги: поліетилен, водонепроникність 3000 ММ/М2
Тропічний матеріал: поліестер, водонепроникність 1000 ММ/М2
Розмір: 290 х 270 см
Висота: 220 см
Вага: 4600 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Вага | 4600 г |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 290 x 270 x 220 см |
| Розміри в складеному вигляді | 64 x 16 x 16 см |
| Вентиляція | Так |
| Кількість осіб | 4 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Ні |
| Матеріал тента | Поліестер |
| Матеріал спальні | Поліестер |
| Матеріал підлоги | поліетилен |
| Кількість входів | 1 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Tipi |
| Вікно | Так |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Сталь |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| Кілочки в наборі | Сталеві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 1000 мм/м2 |
| Водонепроникність підлоги | 3000 мм/м2 |
| Колір / камуфляж | Відтінки зеленого |
| Основний колір | Olive |
| EAN | 4046872333378 |
| Код виробника | 14227000 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |