Ніж 691 Buck Zipper - Black
Мисливський ніж з фіксованим клинком з конструкцією Hidden Tang. Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з міцної та стійкої до пошкоджень нержавіючої сталі 420HC. Лезо має високе основне шліфування та низький secondary bevel, а на обусі є корисний лезо для мисливства гачкова лезо (gut-hook). У проектуванні ножа брав участь сам директор компанії Buck Knives, Сі Джей Бак.
Нержавіюча сталь 420HC, високе шліфування, гачкове лезо
Ніж оснащений міцним клинком з профілем Drop-Point, виготовленим з високовуглецевої нержавіючої сталі (420HC), що характеризується корозійною стійкістю та оптимальною твердістю. Високе шліфування в поєднанні з меншим друним шліфуванням (secondary bevel) забезпечує плавне різання зі збереженням оптимальної міцності ріжучої кромки. На обусі є додаткове гачкове лезо (gut hook), яке можна використовувати для оброблення дичини, а також як захисне лезо для рятувальних робіт, наприклад, для розрізання ременів.
Рукоятка Hidden Tang з гуми та латуні, нейлонова кобура
Рукоятка Hidden Tang виготовлена з гуми з нековзною текстурою, латунним больстером і гардою , що захищає руку від зісковзування на лезо. До комплекту входить міцна кобура з нейлону.
Ключові характеристики
- нержавіюча сталь з підвищеним вмістом вуглецю
- конструкція Hidden Tang
- клинок з профілем Drop Point
- лезо gut-hook
- рукоятка з гуми та латуні
- нейлонова кобура
- високе шліфування
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Мисливський |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Товщина леза | 3,6 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Сталь леза | 420HC |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 188 г |
| EAN | 033753026072 |
| Код виробника | T-0691BKG-B |
| Виробник | Buck Knives |
| EAN |