Мисливський ніж з фіксованою головкою з конструкцією "Full Tang", тобто з хвостовиком клинка, що проходить через всю рукоятку. Клинок Skinner профілю виготовлений з нержавіючої сталі 420 HC. Лезо загартоване до твердості 58 HRC, і отримане за допомогою плоскої заточки.
Контурна рукоятка виконана з пластику з нековзною текстурою для надійного і стійкого хвата. Стелька захищає руку від ковзання по лезу. Крім того, в комплект входить чохол.
Технічні дані
Сталь: нержавіюча 420HC
Довжина леза: 102 мм
Товщина леза: 3 мм
Рукоятка: пластик
Загальна довжина: 209 мм
Вага: 122 г
Виробник: Buck Knives, США
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 102 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Інше |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Сталь леза | 420HC |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 122 г |
| EAN | 033753026591 |
| Код виробника | T-0103BKS-B |
| Виробник | Buck Knives |
| EAN |