Міцний туристичний ніж, розроблений відомим дизайнером та майстром ножів Джейсоном Бріденом.
Профільне лезо Drop-Point виготовлене з нержавіючої сталі 440C, що має високу корозійну стійкість. Лезо має заточку Scandi, що робить його придатним для різноманітних кущових робіт.
Рукоятка ергономічної форми, обмотана посередині шнуром, виготовлена з міцної деревини горіха. На кінці ручки розташований посилений отвір для шнура або ремінця. У комплект входить шкіряний чохол ручної роботи.
Технічні характеристики
Сталь: 440C
Довжина клинка 108 мм
Товщина клинка: 3,5 мм
Рукоятка: деревина горіха
Загальна довжина: 224 мм
Вага: 138 г
Виробник: Condor Tool & Knife
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 108 мм |
| Товщина леза | 3,5 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 224 мм |
| Сталь леза | 440C |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 138 г |
| EAN | 4045011264009 |
| Код виробника | 02CN224 |
| Виробник | Condor Tool & Knife |
| EAN |