Чудове виконання, дуже зручний і легко ховається, чудово підходить для щоденного використання. Заточення в порядку, фул танг, тому не повинно бути жодних проблем. Прослужить довго. Рекомендую.
Невелика горловина типу , конструкція повнотіла, виготовлена з нержавіючої сталі . Клинок з профілем drop-point покритий матовою чорною фарбою з антикорозійними та антивідблисковими властивостями. У комплекті з ножем поставляється міцний нейлоновий шнур, який можна обмотати навколо рукоятки.
У комплекті з ножем поставляється чохол з Kydex®, який оснащений ланцюжком для підвішування на шию.
Технічні характеристики
Довжина клинка:
Товщина клинка:
Толщина клинка: 3 мм
Метал: нержавіюча
Лезо: гладке
Загальна довжина: 90 мм
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 40 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | г |
| EAN | 4046872275357 |
| Код виробника | 15398100 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 7
-
-
Дуже класний маленький ґаджет. Я лише замінив шнурок на гарніший ланцюжок, а так ношу як кулон. Прийшов дуже гострий, настільки, що залишив мені слід на великому пальці, бо не очікував такого. Рекомендую як маленький, зручний ножик, не обов’язково навіть для носіння на шиї.
-
Маленький ніж, який завжди можна мати з собою. Носити на шиї не заважає, до того ж поміщається в будь-яку кишеню. Прийшов цілком добре наточеним.
-
Ношу дуже часто, не заважає. Єдиний недолік — шнурок фарбує футболки, якщо спітнієш, але його завжди можна замінити. Скоріше за все середньо гострий, рекомендую підточити після покупки.
-
Ножик не заважає, коли висить на шиї, а при потребі завжди поруч. Після покупки досить добре нагострений.
-
Маленький, але гарний, якісно зроблений — рекомендую.
-
Зручний у використанні та носінні маленький ножик.
Немає відгуків