Найкраща морка, міцна і зручна
Bushcraft Survival - це ніж з фіксованим лезом товщиною 3,2 мм. Одна з найбільш надійних моделей шведської компанії Mora. Клинок виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 12C27, загартованої до твердості 56,5 HRC. Правильне загартування забезпечує хороше збереження гостроти і легкий процес перезаточки.
Ідеальний варіант для експедицій виживання, кемпінгу, бівуаків, а також як доповнення до екіпіровки представника силових структур.
Він ідеально підійде для виживання в експедиціях, кемпінгу, бівуаку.
Рукоятка ножа виготовлена з міцного пластику, покрита протиковзкою гумою. Виробник передбачив у комплекті ніж та піхви з алмазним напиленням, розміщені на міцних пластикових піхвах.
Додаткова функціональна кліпса дозволить пристебнути його до штанів, тактичного жилета або рюкзака.
Технічні дані
Тип клинка: Clip point
Твердість клинка: 56,5
Довжина клинка: 109 мм
Загальна довжина: 232 мм
Ширина леза: 23 мм
Товщина клинка: 3,2 мм
Сталь: 12C27
Рукоятка: ABS пластик
Вага: 229 г
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 109 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 232 мм |
| Сталь леза | 12C27 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 229 г |
| EAN | 7391846019954 |
| Код виробника | (NZ-BDS-SS-13) |
| Виробник | Mora |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Моя улюблена морка, дуже міцний і універсальний ніж
-
Супер виконання і якість, дуже продумана конструкція, ідеальна для перебування в лісі
-
Здається дорогим, але тільки на перший погляд. Дуже хороший, великий ніж із чудової сталі. Ручка ідеально підходить до долоні. Сталь найвищого класу. Плюс піхви і можливість заточування в польових умовах. А найголовніша перевага – кресало, вбудоване в піхви. Можеш розпалити багаття у будь-який час і в будь-якому місці. РЕКОМЕНДУЮ! Кращого ножа дешевше не купити!
-
Ще одна Mora до колекції. Нержавіюча версія поступається лише Mora Garberg. Рекомендую!
Немає відгуків