Чудовий ніж з феноменальною сталлю. Довго зберігає гостроту, а заточування не є найскладнішим. Руків'я дуже добре лежить в руці. Шкіряний чохол додає особливого шарму. Рекомендую.
Складаний ніж з широким лезом, з конструкцією Full Tang, тобто з хвостовиком клинка, що проходить через всю рукоятку. Стане надійним інструментом для туристичного/аутдорових завдань. Розроблений відомим італійським дизайнером ножів Мікеле "Molletta" Пенсато, якого псевдонім нанесено на лезо ножа.
Клинок з профілем Drop-Point виготовлений зі стійкої до стирання та сколів інструментальної сталі Sleipner. Вона характеризується високою твердістю 60-63 HRC і виготовляється шведським сталеливарним заводом Uddeholm. Гладке лезо Plain отримано завдяки високому, плоскому шліфуванню Flat Grind. Клинок оброблений чорним, матовим шаром Stone Washed для захисту від корозії та зменшення відблисків. Міцність поверхні клинка та ріжучої кромки підвищена завдяки покриттю PVD.
Насічка (upper jimping) в місці упору для великого пальця забезпечує кращий контроль над ножем. Від зісковзування руки на лезо захищає відповідно профільована гарда.
Рукоятка виготовлена з водонепроникної Micarta Green Canvas з антиковзаючою текстурою. На задній частині хвостовик ножа виступає за межі облицювань рукоятки і має форму склобія, завдяки чому його можна використовувати для аварійного розбивання скла та бути додатковим польовим інструментом. Ззаду рукоятки також знаходиться отвір, через який можна протягнути страхувальну мотузку або шкіряний шнурок.
У комплекті з ножем поставляється футляр з Cordura з кріпленням MOLLE та додатковою кишенею для точила.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 109 мм
Товщина клинка: 5 мм
Сталь: інструментальна Sleipner
Рукоятка: Micarta
Загальна довжина: 252 мм
Вага: 274 г
Виробник: LionSteel, Італія
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 109 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 252 мм |
| Сталь леза | Sleipner |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Micarta |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 274 г |
| EAN | 8051887883271 |
| Код виробника | 013342 |
| Виробник | LionSteel |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Ніж дуже високої якості, особливо завдяки використаній сталі, яка належить до преміум-класу. Щодо руків'я також не маю претензій, тож рекомендую.
-
Дуже вдалий проєкт. Гарна мікарта на руків'ї. Дуже впевнений хват. Чудова сталь, що дозволяє багато і повільно тупиться. Єдине, піхви трохи дешеві, хоча функціональні.
-
Супер ніж, дешевим не є, але кожен, хто цікавиться ножами, знає цю марку і якість, тому дискусії щодо ціни тут недоречні. Ніж на багато років, а навіть на покоління.
-
Ніж відповідає опису. Конструкція full tang дає зрозуміти, що він має бути надійним у використанні. Хороша сталь, стійка до сколів, ергономічна ручка з G10, отвір для шнурка і гарда. Все це доповнюється якісними піхвами з кордури.
Немає відгуків