Дешевий легкий класний для самозахисту, добре лежить в руці. Дует, тобто два, гарна нержавіюча сталь, гарний колір, гарна фірма, гарне покриття, класна кобура, зручний ніж.
Ніж Master Cutlery M-Tech Push Dagger 2 шт.
Набір двох легких ножів типу Push Dagger з двостороннім гладким лезом. Клинок профілю Dagger (кинджал) виготовлений з міцної нержавіючої сталі.
T-подібна рукоятка з антиковзним покриттям з АБС-пластику
Рукоятка типу «Т», тобто перпендикулярна до леза, покрита матеріалом ABS з глибокою протиковзкою текстурою. Форма рукоятки запобігає ковзанню руки під час ударів.
Ключові характеристики
- ножі типу Push Dagger
- профіль клинка Dagger
- двостороннє лезо, гладке
- виготовлені з нержавіючої сталі
- рукоятка з АБС-пластику
- рукоятка типу T з антиковзною текстурою
- кобура для носіння на ремені
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 63 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Профіль леза | Кинджал |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 97 мм |
| Сталь леза | 3Cr13 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| EAN | 805319080848 |
| Код виробника | MT-20-46BK |
| Виробник | Master Cutlery |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 11
-
-
Краще продукту за цю ціну, напевно, ніхто не знайде. Особисто я дуже задоволений, рекомендую.
-
Дуже хороший ніж для тренувань з самозахисту, особливо для Капап. Атака такими ножами в обличчя нападника ефективно нейтралізує загрозу. Легко приховати, до того ж маленький і продається по 2 штуки. Можна, наприклад, прикріпити ззаду ременя (на спині). Дуже хороший продукт за дуже гарною ціною.
-
Зручний і легкий до приховування набір, за цю ціну супер.
-
За цю ціну все нормально, у моєму наборі один з ножів випадає з кобури.
-
Два маленьких ножі, які добре лежать в руці, сталь могла б бути трохи кращою, але за цю ціну все добре, рекомендую.
-
Ножі легко переносити, вони добре зроблені. Сталь могла би бути трохи кращою, але за цю ціну нормально. Ножі з заводу досить гострі, кобуру легко кріпити, наприклад, до ременя. Рекомендую.
-
Маленький, зручний, дешевий, але якість сталі могла б бути кращою.
-
Хороші легкі ножі, сталь не вражає.
-
Дуже корисний ніж, взагалі два ножі, які ховаються в спеціальній кобурі, що кріпиться на ремінь міцною липучкою. Рекомендую.
-
Дуже корисна і функціональна річ. Ножі з обох сторін дуже добре тримаються в кобурі, яка кріпиться на міцну липучку. Рекомендую.
Немає відгуків