В цілому ніж вийшов якісним виробом, тільки покриття трохи псує загальне враження. Загалом варто купувати — чудовий ніж, масивний інструмент і пристойний чохол, за таку ціну рекомендую.
Ніж Mil-Tec Combat Knife Bowie
Ніж із фіксованим клинком довжиною 225 мм і профілем Bowie, виготовлений із нержавіючої сталі 440c, яка характеризується високою стійкістю до корозії. Рукоятка, оснащена двосторонньою гардою, виготовлена з міцного пластику, вкритого гумовим покриттям, що забезпечує надійний і стійкий хват. У комплекті знаходиться нейлонова кобура з петлею для ременя.
Міцна конструкція, нержавіюча сталь, профіль Bowie
Довгий клинок з профілем Bowie виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі 440C, що характеризується високою твердістю та дуже хорошою стійкістю до корозії. Лезо має високе плоске шліфування, що забезпечує хороші ріжучі властивості. Додатково лезо вкрито чорним покриттям, що підвищує стійкість до іржі та усуває відблиски світла.
рукоятка з пластику, двостороння гарда, гумове покриття
Ергономічна рукоятка виготовлена з легкого та міцного пластику. Гумована поверхня та профіль під пальці забезпечують певний та стабільний хват. Конструкція ножа включає двосторонню гарду, що захищає руку від випадкового зісковзування на лезо. На кінці рукоятки знаходиться отвір типу lanyard hole, який дозволяє протягнути страхувальну мотузку.
Нейлонова кобура
У комплекті знаходиться кобура, виготовлена з легкого, але водночас міцного до стирання та розриву нейлону. Вона оснащена широкою петлею для ременя, що дозволяє надійно закріпити ніж до ременя або спорядження. Ремінець із кнопкою захищає ніж від випадіння з кобури.
ключові характеристики
- нержавіюча сталь типу 440C
- клинок з профілем Bowie
- лезо вкрите чорним покриттям
- рукоятка виготовлена з пластику
- отвір для протягування страхувальної мотузки
- кобура з нейлону, оснащена петлею для ременя
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 225 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Профіль леза | Bowie |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 355 мм |
| Сталь леза | 440 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик + гума |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 590 г |
| EAN | 4046872183515 |
| Код виробника | 15364000 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Солідний, великий, важкий — шмат ножа. Саме те для лісу, маленька мачете :)
-
Великий, важкий і навіть гострий. Гострота тримається досить добре. Фарба, якою покритий клинок, є шорсткою, через що ніж важко чистити. На фарбі залишаються сліди від різу.
-
Загалом за таку ціну класний ніж, але він не призначений для важких робіт. При батонуванні весь хвостовик витримав, але ніж скинув рукоятку, як змія шкіру.
-
Ніж супер, шмат солідного інструменту та хороші піхви; як за таку ціну — гідний рекомендації.
Немає відгуків