Класний ножик із жорсткими піхвами за таку ціну - чудова пропозиція. Гострий і зручний у триманні. Дуже корисний для роботи на дачі :). Рекомендую для менш складного використання. Покупки в Militaria.pl як завжди вдалі й швидкі.
Лімітована серія легкого та компактного ножа EDC (Every Day Carry). Клинок з профілем Clip-Point виготовлений з C100S сталі та загартований до твердості 58,5 HRC, що забезпечує дуже хороші ріжучі властивості.
Рукоятка виготовлена з міцного поліпропілену. Її нековзна текстура забезпечує надійний хват за будь-яких умов. Ергономічна форма рукоятки та практична хрестовина запобігають зсуванню пальців на лезо.
У комплект входить полімерна кобура з кліпсою, розроблена за системою Morakniv Smart Button, яка дозволяє закріпити кілька ножів одночасно. Завдяки спеціальній будові та дренажному отвору, мокрий або сильно забруднений ніж можна без проблем вставити в кобуру.
Технічні характеристики
Колір: Yellow/Dala Red
Сталь: вуглецева C100S
Довжина клинка: 91 мм
Товщина клинка: 2 мм
Твердість леза: 58,5 HRC
Загальна довжина: 206 мм
Матеріал рукоятки: поліпропілен
Вага: 112 г
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Сталь леза | C100S |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 112 г |
| EAN | 7391846027423 |
| Код виробника | NZ-511-CS-261R |
| Виробник | Mora |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 11
-
-
Ціна та якість на чудовому рівні, з заводу настільки гострий, що голить волосся на руці. Це не перший Mora, а цей конкретно зелений настільки непривабливий, що навіть красивий. Хороші ножі загального призначення.
-
Класний ніж для авто, якість і ціна йдуть разом. Я свій поклав в аптечку. А якщо це Mora — тут і додавати нічого не треба. Це вже мій другий Mora, і як від попереднього, так і від нового я задоволений.
-
Безумовно п’ять зірок. За такі невеликі гроші отримуємо ніж дуже хорошої якості. Відпрацьована шведська сталь та продумана ергономіка. Дуже практичний колір. Тримаю у бардачку автомобіля. Навіть у слабкому освітленні легко помітити. Рекомендую.
-
Після отримання з посилки ніж на перший погляд здавався не гострим і я подумав, що знову треба буде його точити. Але я помилявся. Ріже хліб, яблука, папір як слід. Добре лежить у руці. Піхви товсті й займають багато місця, але добре, що вони є. Стануть у нагоді при транспортуванні ножа. Рукоятка й піхви зроблені з якісного пластику, не мають запаху. Перевірю й інші моделі ножів цієї фірми.
-
Якісний ніж за чудовою ціною. Мені сподобалося яскраве й нестандартне поєднання кольорів. Дуже приємно здивована, що за таку низьку ціну можна отримати ніж хорошої якості. Mora — це вже класика. Рекомендую!
-
Ніж-легенда. За цю ціну одразу бери два. Якщо серйозно, то Mora, мабуть, не потребує представлення. Має чудове співвідношення ціни та якості. Легкий, добре лежить у руці та ріже, як шалений. Однозначно варто купувати.
-
Ніж справді чудовий. Лезо маленьке, але сталь якісна і дуже гостра. Прямо з заводу можна навіть голитися. Лезо під час нормальної роботи практично не тупиться. За таку ціну не варто навіть дивитись на якусь китайську погань. Дійсно рекомендую цей ніж та цю фірму.
-
Мені сподобались ці лімітовані серії, кольори класні, яскраві. Дійсно це щось нове та свіже від цього виробника. Сам ніж — це окремий клас у своєму ціновому сегменті.
-
Моя перша Мора, куплена більше з цікавості, ніж для використання. А тепер щодо ножа: за 38 злотих отримуємо чудовий продукт, якісно зроблений, фабрично дуже гострий (вуглецева сталь), гарні піхви, в яких ніж добре тримається. І цікаве поєднання кольорів. На 100% рекомендую!!!
-
Як і всі Mora, якісний та міцний ніж. Ця модель стане в пригоді у багатьох роботах, хоча я б використовував її як допоміжний ніж. Дуже гарна ціна відносно якості. Ніж витримає багато, проте клинок невеликий за розміром. Можу сміливо рекомендувати цей ніж, але варто знати, для чого саме він потрібен. Кольорове оформлення дуже приємне, а піхви дозволяють складати один на одні, що, на мою думку, буває корисно. Класна річ.
Немає відгуків