Mora у преміум-версії пропонує ще більше за розумною ціною. Один із кращих ножів для бушкрафту. Хороші піхви, міцна конструкція, на яку можна покластися.
Гарберг - це ніж з лезом товщиною 3,2 мм і повністю танкетчастою конструкцією. Одна з найбільш надійних моделей шведської компанії Mora. Клинок виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 14C28N. Достатня гарт забезпечує хороше збереження гостроти і легкий процес перезаточки.
Ніж ідеально підходить для експедицій виживання, кемпінгу, бівуаків, а також як доповнення до екіпіровки представника силових структур.
Рукоятка ножа виконана з міцного нейлону - поліаміду. Піхви, що йдуть в комплекті, дозволяють закріпити ніж на поясі. Виготовлений з 3 мм зернистої шкіри і має натяжну застібку, що охоплює весь клинок.
Технічні дані
сталь: 14C28N
Довжина клинка: 109 мм
Ширина леза: 23 мм
Товщина клинка: 3,2 мм
Ручка: пластик
Вага: 272 г
Загальна довжина: 229 мм
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 109 мм |
| Товщина леза | 3,2 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 229 мм |
| Сталь леза | 14C28N |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 272 г |
| EAN | 7391846017479 |
| Код виробника | (NZ-GBG-SS-01) |
| Виробник | Mora |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 17
-
-
Кусень доброго ножа. Клинок із доволі хорошої сталі відповідної товщини та заточки. Досить легко підточується, не тупиться надто швидко. Ручка добре лягає в руку, хват зручний. До того ж цікаві піхви в комплекті — ніж у них не рухається. Цим ножем реально можна зробити все: від приготування їжі до розколювання дрібних полін. Цікаве лезо, рекомендую для тривалих походів на природу.
-
Я купив Mora Garberg наприкінці 2018 року, служить мені вірно. Mora — це самодостатній бренд, а тут маємо full tang, який з заводу гострий як бритва, та ще й шкіряні піхви, зроблені якісно й чудово утримують ніж всередині. Рекомендую.
-
Я купив цього «шалунчика» у 2018 році, як тільки він з’явився в продажу. Mora — це бренд, який не потребує реклами, а цей ніж ще й із повним хвостовиком і в шкіряних піхвах. З часу придбання був зі мною в багатьох пригодах, і можу порекомендувати його кожному, хто хоче мати просто відмінний ніж.
-
Чудовий, дуже міцний похідний ніж. Відчувається потужність. Високоякісний шкіряний чохол. Недешевий, для досвідчених користувачів, які шукають ніж, що не підведе.
-
Гарберг — єдиний ніж з конструкцією full tang у лінійці Mora, це всі знають — сама якість, а тут ще й у шкіряних піхвах, тож це ще одна перевага.
-
Я мав дилему: вибрати mora bushcraft survival чи garberg, взяв garberg з нержавіючої сталі в шкіряній піхві і щиро рекомендую — дуже зручний, компактний і дуже добре зроблений.
-
Піхви супер. Ніж супер. Якість супер.
-
Це просто чудово! Піхви заслуговують на великі овації! Чудовий ніж.
-
Зручно лежить у руці, «Кінг Конга», і має чудовий простий чохол.
-
Правильно хтось написав: ніж на довгі роки. Можливо, не вразить хлопців на зустрічі, але якщо б я вибирав єдиний ніж для роботи, то це була б ця мoрка. До того ж чудовий шкіряний чохол, дуже атмосферний і зручний (хіба що ви суперніндзя й вам потрібно діставати ніж на 0.2415 с швидше за суперника). Тільки цей мікрофаска дратує, але коли ніж попрацює, й це зникне. Хто не мав ножа з виступаючим тангом, той не знає, чого втрачає - дуже корисна деталь, я вже не користуюся ножами без цього елементу.
-
Чудовий ніж!!! Шкіряні піхви додають йому елегантності.
-
Ну що, ніж мені дуже подобається й припав до душі, але не знаю — дивлюсь ті відео на YouTube, там батонують, ріжуть, перерізають бляшанки, стругають гілки... А потім той самий ніж ріже папір як шалений...СЕРЙОЗНО. Мій Garberg постругав кілька гілок, порізав трохи їжі, зібрав кілька грибочків і... паперу не зачепив, хіба що картон :) Але ніж загалом для мене супер... Щоб не було питань — я дійсно задоволений його універсальністю та міцністю.
-
Яким є Garberg, всі знають, а це дуже хороший ніж :)
-
Дуже добрий, міцний ніж. Добре виконує всі функції, зазначені в його описі.
Немає відгуків