Легкий та зручний м'ясницький ніж із серії Hunting, призначений для обробки м'яса.
Клинок ножа виготовлений з переробленої нержавіючої сталі 10C28Mo2товщиною 2,3 мм, загартованої до твердості 56,5 HRC. Лезо отримано шляхом повного плоского шліфування. Вигнута кромка покращує ріжучі властивості. Вигнутий наконечник мінімізує ризик проколу обробленого м'яса і тканин, а використання нержавіючої сталі усуває ризик корозії і дозволяє використовувати ніж у вологому середовищі.
Рукоятка, виготовлена з полімеру у кольорі Burnt Orange, оснащена антиковзаючою поверхнею та невеликою гардою, яка запобігає зісковзуванню руки на лезо під час роботи. Яскравий колір рукоятки полегшує пошук ножа в умовах поганої видимості.
У комплекті з ножем поставляються практичні піхви з пластику з ребристою конструкцією, що значно полегшує його утримання в чистоті.
Технічні характеристики
Колір: Burnt Orange
Довжина клинка: 164 мм
Товщина клинка: 2,3 мм
Сталь: нержавіюча 10C28Mo2
Рукоятка: гума TPE
Загальна довжина: 292 мм
Вага: 122 г
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Кухонний |
| Довжина клинка | 164 мм |
| Товщина леза | 2,3 мм |
| Профіль леза | Інше |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 292 мм |
| Сталь леза | 10C28Mo2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 122 г |
| EAN | 7391846028277 |
| Код виробника | NZ-HBS-SS-0295 |
| Виробник | Mora |
| EAN |