Легкий та зручний ніж із серії Hunting, призначений для обробки м'яса.
Клинок ножа виготовлений з переробленої нержавіючої сталі 10C28Mo2 товщиною 2,4 мм, загартованої до 56,5 HRC. Лезо з вузьким профілем отримано шляхом плоского, повного шліфування, зі злегка окресленим підводом біля наконечника. Така конструкція забезпечує оптимальну жорсткість під час використання і робить ніж більш стійким до навантажень. Використання нержавіючої сталі усуває ризик корозії і дозволяє використовувати ніж у вологому середовищі.
Рукоятка, виготовлена з полімеру у кольорі Burnt Orange, оснащена антиковзаючою поверхнею та невеликою гардою, яка запобігає зісковзуванню руки на лезо під час роботи. Яскравий колір рукоятки полегшує пошук ножа в умовах поганої видимості.
У комплекті з ножем поставляються практичні піхви з пластику з ребристою конструкцією, що значно полегшує його утримання в чистоті.
Технічні характеристики
Колір: Burnt Orange
Довжина клинка: 155 мм
Товщина клинка: 2,4 мм
Сталь: нержавіюча 10C28Mo2
Рукоятка: гума TPE
Загальна довжина: 284 мм
Вага: 119 г
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Мисливський |
| Довжина клинка | 155 мм |
| Товщина леза | 2,4 мм |
| Профіль леза | Trailing Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 284 мм |
| Сталь леза | 10C28Mo2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 119 г |
| EAN | 7391846028291 |
| Код виробника | NZ-HSB-SS-0295 |
| Виробник | Mora |
| EAN |