Тактичний ніж з конструкцією Full Tang. Клинок з профілем Tanto виготовлений з вуглецевої, інструментальної сталі 1095, що характеризується високою ударною в'язкістю. Клинок загартований до твердості 55-56 HRC. Поверхню клинка покрито чорним, матовим порошковим покриттям, що захищає лезо від корозії.
Профільована рукоятка виготовлена з еластомеру Kraton з інтегрованою, двосторонньою гардою та клинком. Антиковзаюча текстура у вигляді горизонтальних канавок гарантує надійний хват. На кінці рукоятки розташований отвір для кріплення мотузки або ремінця.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 152,5 мм
Товщина клинка: 5 мм
Сталь: 1095
Рукоятка: Еластомер Kraton
Загальна довжина: 279,5 мм
Вага: 381 г
Виробник: Ontario, США
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 152,5 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Профіль леза | Tanto |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 279,5 мм |
| Сталь леза | 1095 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Еластомер Kraton |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 381 г |
| EAN | 071721084006 |
| Код виробника | ON8400 |
| Виробник | Ontario |
| EAN |