Довго вагався між вибором Mora та цим ножем. У порівнянні з Garberg з вуглецевої сталі — краща сталь (більш агресивна), довше і товстіше лезо, універсальніше заточування, ціна схожа, але гірше виконання. Я вибрав Peltonen і не жалкую. Для тих, хто віддає перевагу нержавійці, така версія цього ножа щойно з’явилася на ринку.
Ніж Peltonen M07 Ranger Puuko Uncoated TPE - Black
Ніж з фіксованим клинком з конструкцією Hidden Tang. Клинок з профілем Drop-point виготовлений з вуглецевої сталі 80CrV2. Лезо має скандинавське шліфування. Рукоятка з нековзною текстурою виготовлена з матеріалу TPE. За проект ножа відповідає Юха Пекка Пелтонен.
Сталь 80CrV2, клинок з профілем Drop-Point
Ніж оснащений міцним клинком товщиною 4,25 мм з профілем Drop-Point, виготовленим зі сталі 80CrV2. Ця сталь характеризується високою стійкістю до розтріскування та відколів, а також легкістю заточування.
антиковзаюча рукоятка, отвір для мотузки
Рукоятка виготовлена з матеріалу TPE, який стійкий до механічних пошкоджень та впливу зовнішніх факторів. Антиковзна текстура забезпечує надійний і стабільний хват під час використання. На кінці рукоятки розміщено отвір lanyard hole, що дозволяє протягнути страхувальну мотузку.
шкіряні піхви, система EasyLock, кріплення Molle/pals
Шкіряні піхви оснащені системою EasyLock, яка дозволяє носити ніж у будь-якому положенні, не боячись, що він самостійно випаде. Гумове колесо, розташоване на вході/виході ножа з піхов, забезпечує траєкторію, по якій ніж вставляється і виймається з піхов і, таким чином, міцно фіксується в піхвах. Для полегшення витягування ножа на піхвах є упор для великого пальця. Піхви оснащені ремінною петлею та отвором на липучці, що дозволяє прикріпити ніж до ременя, рюкзака або інших елементів спорядження, сумісних з системою MOLLE/PALS. Завдяки такому рішенню піхви можна кріпити вертикально та горизонтально, а також на ліву та праву руку.
Ключові характеристики
- конструкція Hidden Tang
- дизайн Юха Пекка Пелтонен
- профіль клинка Drop-Point
- вуглецева сталь 80CRv2
- рукоятка виготовлена з TPE
- композитні піхви з системою EasyLock
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 119 мм |
| Товщина леза | 4,25 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Сталь леза | 80CrV2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 180 г |
| EAN | 6429810840790 |
| Код виробника | FJP145 |
| Виробник | Peltonen Knives |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Дуже зручний ніж для використання на природі. Лезо практичне, зручно різати. Руків'я зручне і добре лежить навіть у вологій руці. За ці гроші це надійна пропозиція.
Немає відгуків