Рекомендую, надзвичайно міцний німецький ніж, хороший хват, міцне виконання, дуже гострий. Ідеально підходить для тактичного пояса, альтернатива популярним моделям. Універсальна кайдексова кобура (регулювання ключем T8).
Сучасна інтерпретація найвідомішого у світі ножа Bowie Knife, з фіксованою головкою, з профілем Spear-Point, виготовлений з 440C нержавіючої сталі з сатиновим покриттям.Належне загартування забезпечує гарне збереження гостроти та легке перезаточування. Лезо виведене неповним плоским шліфуванням.
Ергономічна форма рукоятки з полімеру з глибокою текстурою (ідентична пістолетам Q5) забезпечує надійний хват ножа навіть мокрою або брудною рукою. Невелика рукоять запобігає ковзанню руки по лезу. На кінці рукоятки є отвір для страхувального троса та металева головка, яку можна використовувати як імпровізований склобій.
Комплектний чохол з кайдекса з отворами для протягування шнура дозволяє закріпити ніж на ремені, рюкзаку, жилеті або сумці.
Підсумок з кайдекса дозволяє закріпити ніж на ремені, рюкзаку, жилеті або сумці.
Технічні дані
Довжина клинка: 110 мм
Товщина клинка: 5 мм
Нержавіюча сталь: 440С
Рукоятка: полімер
Загальна довжина: 220 мм
Вага: 210 г
Виробник: Umarex & Walther, Німеччина
Militaria.pl є дилером преміум-бренду Umarex.
Umarex — це німецька компанія, заснована в 1972 році, яка входить до числа найбільших виробників пневматичної зброї, страйкбольної зброї та сигнальних пістолетів у світі. Бренд прославився своїми точними репліками вогнепальної зброї, створеними за ліцензіями таких гігантів, як Glock, Heckler & Koch, Walther та Beretta. У його асортименті також є тренувальні системи T4E, боєприпаси, аксесуари та захисне спорядження. Umarex вирізняється інноваціями, серед яких революційні пневматичні гвинтівки CO2 та система Fast Action. Завдяки глобальній дистрибуції товари бренду вже доступні в декількох десятках країн. Перший великий успіх Umarex принесла незвичайна репліка револьвера, що продавалася в комплекті, стилізованому під книгу про Шерлока Холмса — товар, який продавався десятками тисяч екземплярів на рік.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Сталь леза | 440C |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 210 г |
| EAN | 4000844816412 |
| Код виробника | 5.0873 |
| Виробник | Umarex |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Ніж просто чудовий, сталь 440C, кайдекс, кліпса і відмінна ціна, а також бездоганне виконання.
Немає відгуків