Чудовий ніж з польської кузні. За пояс – це не абищо. Феноменальна якість виконання, матеріали найвищого ґатунку гарантують чудові експлуатаційні характеристики. Я дуже задоволений ним!
або підпишись на сповіщення про наявність
Ніж Za-Pas Ambro2 G10 Satin - Black
Ніж із конструкцією Full-Tang із фіксованим клинком профілю Drop-Point, виготовленим із інструментальної сталі O2. Стійка конструкція та досконала форма роблять його придатним для широкого спектра активностей - від щоденного використання, до походів на природі і навіть для виконання завдань на місцевості.
Інструментальна сталь O2 і сатинування
Клинок ножа виготовлений з високоякісної Інструментальна сталь O2, загартованої до твердості 58-59 HRC. Лезо оброблено методом сатинування.
Клинок з профілем Drop-point, плоский шліф, відповідне балансування
У моделі використано клинок з профілем Drop-Point, гладка різальна кромка і довжина 100 мм. Лезо виконано з плоским шліфом. Захист і стабільність під час використання інструмента забезпечує одностороння гарда.
Відповідне балансування клинка забезпечує кращий контроль за ножем. Вага рівномірно розподілена між лезом і рукояткою, що забезпечує вищу точність різання і знижує втому руки при тривалій роботі.
Облицювання рукоятки з міцного ламінату G10
Рукоятка з ергономічною формою виконана з ламінату G10 в чорному кольорі. Матеріал стійкий до вологи, змін температури, а також до більшості розчинників і кислот. Крім того, він має високу стійкість до механічних пошкоджень.
Текстурована фактура облицювання забезпечує надійний та безпечний захват під час роботи з ножем.
кабура в комплекті
У комплект входить жорстка кабура, виготовлена з легкого, але міцного матеріалу Kydex, яка дозволяє зручно носити ніж на ремені. Вона обладнана численними монтажними отворами, що завдяки правильному розташуванню дозволяють використовувати кріплення типу Tek-Lok.
ключові характеристики
- стійка конструкція Full-Tang
- стаціонарний клинок довжиною 100 мм і профілем Drop-Point
- Інструментальна сталь O2
- лезо виконано з плоским шліфом
- одностороння гарда
- балансування покращує точність і комфорт роботи
- рукоятка з міцного ламінату G10 з текстурованою поверхнею
- жорстка кабура з Kydex для носіння на ремені
- можливість монтажу кріплення типу Tek-Lok
Militaria.pl є дилером преміум бренду Za-Pas.
Za-Pas - це сімейна мануфактура ножів з Польщі, заснована в 2016 році Даніелем Пабісом та його братами. З самого початку компанія зосереджується на створенні міцних, практичних ножів, які на 100% виробляються в Польщі - від проекту до готового продукту. Кожен екземпляр виготовляється невеликою серією, з увагою до деталей. В асортименті є ножі для активного відпочинку на природі, мисливські та тактичні ножі, а також аксесуари, такі як піхви, точила та пилки. Za-Pas також відповідає за реалізацію спеціальних проектів - таких як ніж WZ.25 Grom, розроблений компанією Militaria.pl у співпраці з військовими та любителями активного відпочинку на природі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Товщина леза | 4,4 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Сталь леза | O2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 180 г |
| EAN | 5905413180545 |
| Код виробника | AM2-SAT-G10-BL |
| Виробник | Za-Pas |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків