Універсальний, малий ніж із фіксованим лезом. Зручний у носінні завдяки невеликій вазі та зручним піхвам. Сталь дуже хорошої якості, довго залишається гострою навіть при активному використанні.
або підпишись на сповіщення про наявність
Надійний ніж із фіксованим клинком для щоденного використання (EDC). Клинок профілю Drop-Point виготовлений із нержавіючої сталі 1.4116S, загартованої до твердості 59-61 HRC. Руків’я виконане з міцної деревини Zebrawood та ергономічно сформоване, що забезпечує надійний хват і комфортне використання в будь-яких умовах.
Рукоятка виготовлена з міцної деревини Зебрано і має форму, що забезпечує надійний хват і комфорт в будь-яких умовах.
У комплекті знаходиться практичний чохол, виготовлений зі шкіри, який полегшує зберігання та транспортування ножа.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 90 мм
Товщина клинка: 3 мм
Сталь: нержавіючої сталі 1.4116S
Рукоятка: деревина Зебрано
Загальна довжина: 215 мм
Вага: 110 г
Виробник: Za-Pas, Польща
Militaria.pl є дилером преміум бренду Za-Pas.
Za-Pas - це сімейна мануфактура ножів з Польщі, заснована в 2016 році Даніелем Пабісом та його братами. З самого початку компанія зосереджується на створенні міцних, практичних ножів, які на 100% виробляються в Польщі - від проекту до готового продукту. Кожен екземпляр виготовляється невеликою серією, з увагою до деталей. В асортименті є ножі для активного відпочинку на природі, мисливські та тактичні ножі, а також аксесуари, такі як піхви, точила та пилки. Za-Pas також відповідає за реалізацію спеціальних проектів - таких як ніж WZ.25 Grom, розроблений компанією Militaria.pl у співпраці з військовими та любителями активного відпочинку на природі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Сталь леза | 1.4116S |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 110 г |
| EAN | 5905413180446 |
| Код виробника | EC95-W-ZW |
| Виробник | Za-Pas |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Ідеальний ніж, необхідний для приготування їжі в лісі. Повний плоский шліф дозволяє нарізати помідор товщиною з аркуш паперу. Дуже щиро рекомендую всім, бо це дійсно варто.
-
Найкращий neck-ніж, з яким я мав справу. Дуже якісно виконаний. Щиро рекомендую кожному, бо справді варто, особливо для носіння на шиї.
-
Ніж повністю функціональний і дуже зручний у використанні. Виготовлений акуратно, без недоліків, з якісних матеріалів (сталь D2 і ламінат G10). У комплекті йде підходящий чохол з кайдексу. До того ж це продукція польської мануфактури.
-
Супер маленький ніж для приготування страв. Чудово підходить як для зняття шкури, так і для потрошіння. Приємний повний плоский спуск. Рекомендую, хороша сталь
Немає відгуків