адійний ніж із фіксованим клинком для щоденного використання (EDC). Клинок профілю Wharncliffe виготовлений із нержавіючої сталі 1.4116S, загартованої до твердості 59-61 HRC. Рукоятка виготовлена з міцного ламінату G10 у чорному кольорі та відповідно профільована, завдяки чому вона зручно лежить у руці, забезпечуючи надійний хват та комфорт за будь-яких умов.
У комплекті знаходяться практичні піхви виготовлені з міцного матеріалу kydex для зручного зберігання і транспортування ножа, а також дві вставки для рукоятки, одна з отвором для протягування паракорду, а інша класична, прилегла до неї.
Технічні характеристики
Довжина леза: 80 мм
Товщина леза: 3 мм
Сталь: 1.4116S
Рукоятка: ламінат G10
Загальна довжина: 180 мм
Ширина леза: 28 мм
Вага: 120 г
Виробник: Za-Pas, Польща
Militaria.pl є дилером преміум бренду Za-Pas.
Za-Pas - це сімейна мануфактура ножів з Польщі, заснована в 2016 році Даніелем Пабісом та його братами. З самого початку компанія зосереджується на створенні міцних, практичних ножів, які на 100% виробляються в Польщі - від проекту до готового продукту. Кожен екземпляр виготовляється невеликою серією, з увагою до деталей. В асортименті є ножі для активного відпочинку на природі, мисливські та тактичні ножі, а також аксесуари, такі як піхви, точила та пилки. Za-Pas також відповідає за реалізацію спеціальних проектів - таких як ніж WZ.25 Grom, розроблений компанією Militaria.pl у співпраці з військовими та любителями активного відпочинку на природі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Wharncliffe |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Сталь леза | 1.4116S |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 120 г |
| EAN | 5905413180286 |
| Код виробника | GEO-SAT-G10-BL |
| Виробник | Za-Pas |
| EAN |